Pravda.sk

Súťaž o pneumatiky Uniroyal za 350 eur
Vyhrajte aj prezutie v sieti Pneubox!
Otestujte sa zo slovenčiny:
Ktoré slová či vety sú napísané správne?
Štvrtok 2. 4. 2015
Meniny má Zita
Počasie
Západné Slovensko ZDP 9 °C
Situáciu v Malcove komplikujú nevysporiadané pozemky
Aktualizované 01. 04. 2015 19:28 Situáciu v Malcove komplikujú nevysporiadané pozemky

Zhorených 19 obydlí v obci Malcov v Bardejovskom okrese sú už minulosťou, v stredu ich torzá zbúrali stroje, ktoré objednal starosta obce Stanislav Gernát.

Pri Kamčatke sa potopila loď, zomrelo 54 ľudí loď Centaur

Najmenej 54 ľudí zahynulo a ďalších 15 je nezvestných po tom, čo sa v ľadových vodách pri Kamčatke v stredu v neskorých hodinách potopila rybárska loď.

Celých 79% Slovákov si myslí, že žiadny šport sa nezaobíde bez fanúšikov Snickers MShokej inzercia

Podľa výskumu* značky Snickers z minulého februára považuje 79% Slovákov rolu fanúšikov za kľúčovú pre úspech daného športového odvetvia aj konkrétneho tímu.

Víchrica v Európe má desať obetí, Česi a Poliaci boli bez prúdu nemecko, počasie, víchrica

Utorková búrka si v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku vyžiadala dokopy desať mŕtvych a niekoľko zranených.

Rusi naleteli na aprílový žart: Únia kúpila od Francúzska ich Mistraly Mistral, loď, lode, Francúzsko, Rusko, bojová loď, vojsko, armáda, more, prísav, plavidlo,

Ruské štátne médiá sa stali obeťou aprílového žartu bruselského webu, ktorý francúzske vrtuľníkové lode triedy Mistral, určené pôvodne Rusku, "predal" Európskej únii.

Tiene požiaru Martin Krno

MARTIN KRNO: Keby uprostred Bratislavy vyhorel nejaký vychytený bar, tak by sa asi o ničom inom nehovorilo. Ale keď požiar zachváti dve desiatky chatrčí, väčšina médií to prešla mlčaním.

Bezdomovci čítajú kruté odkazy o sebe. Zmenia stereotypné zmýšľanie? Záber na bezdomovkyňu Cheryl v spote Raising the Roof.

Smrdia, otravujú nám život, môžu si za to sami! Spoznávate tieto slová? Pravdou je, že aj na Slovensku ich čoraz viac ľudí zvykne používať v súvislosti s bezdomovcami.

Mark Wahlberg bude produkovať film o útokoch v Bostone Mark Wahlberg

Americký herec Mark Wahlberg sa zhostí úlohy jedného z producentov filmu Patriots’ Day o bombových útokoch v Bostone z apríla 2013 a následnom pátraní po útočníkoch.

Crosby dosiahol jubileum. Meszároš a Pánik asistovali Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, nhl, Vincent Lecavalier, Marc-Andre Fleury,

Andrej Meszároš aj Richard Pánik bodovali v vzájomnom súboji hokejovej NHL Buffala s Torontom. Obaja si pripísali po jednej asistencii, z výhry sa tešili Meszároš a jeho Sabres.

Lincoln Continental Concept: Ford chce späť na vrchol Lincoln Continental Concept - 2015

Garáž amerického prezidenta Baracka Obamu okupuje už roky Cadillac. No vždy to tak nebolo. Časy slávy si užila aj vrcholová divízia Fordu. Lenže Lincoln to s vlajkovou loďou Cotinental zabalil už pred trinástimi rokmi. Teraz to vyzerá, že sa vráti.

Žilám škodí horúce prostredie sauna, nohy, žily

Pod názvom chronické žilové ochorenie sa označujú rôznorodé chorobné stavy žilového systému s chronickým priebehom.Patrí sem aj diagnóza, ktorú poznáme pod názvom kŕčové žily.

Veľkonočný baranček Veľkonočný baranček

Toto je rodinný recept , už roky ho robievam, nesmie chýbať na našom veľkonočnom stole. Baranček je síce jedlý, ale ak ho pripravujete skôr (ja deň pred Zeleným štvrtkom), tak po...

Otestujte sa: Aké sú vaše znalosti zo slovenčiny? otáznik, výkričník, pravopis, pravidlá, slovenský jazyk, interpunkcia

Pravidlá slovenského jazyka nespočívajú len v písaní i a y. To ešte mnohým z nás ide. Ale čo také detaily ako spojovníky, úvodzovky, bodky, dátumy, skratky? V tom sa vyznáte?

Mikronézia, tajfún Maysak
Tajfún Autor: SITA/AP, AP Photo/NASA, Samantha Cristoforetti
Francúzsko, solárne panely, solárna farma
Londýn, vietor
okno, Rím, grafiti
Tokio, kvety
Západné Slovensko
dnes ZDP 9 °C
zajtra J 10 °C