Pravda.sk

Brexit:
Všetko o referende o odchode Británie z EÚ
Hranica Schengenu.
Láka filmárov, vyháňa mladých
Sobota 25. 6. 2016
Meniny má Tadeáš
Počasie
Západné Slovensko SJ 32 °C
Ľudské dobro je na predaj
Ľudské dobro je na predaj

Rozhovor s českým antropológom Tomášom Ryškom o horskom kmeni Akha, ktorého príslušníkov ukazujú cestovné kancelárie v Thajsku ako turistickú atrakciu.

Bratislava zažila dva pochody. Antifašistov prišlo viac ako extrémistov pochod, antifašisti

V Bratislave sa v sobotu konali pochody protifašistov a pravicových extrémistov. Odporcovia fašizmu prekonali účasťou na pochode radikálov.

Útok aš-Šabábu na hotel v Somálsku má najmenej 17 obetí Somálsko, útok

Najmenej 17 obetí na životoch si vyžiadal útok spáchaný za pomoci výbušnín a strelných zbraní v jednom z hotelov v somálskej metropole Mogadišo.

Londýnske City utrpí straty kalkulačka, banka, klient, karta, peniaze

Londýnčania hlasovali proti brexitu a vedeli prečo. Už pred dvoma rokmi sa začalo špekulovať, že európske banky by sa mohli z Británie presunúť inam.

Penzia bude aj pre 60-ročných dôchodcovia, park, prechádzka

Ľudia budú môcť ísť najprv do takzvaného preddôchodku a až potom do riadneho dôchodku. Taká je predstava ministerstva práce. Rezort plánuje posilniť III. dôchodkový pilier.

Nebezpečné ambície Británia, Cameron

MARIÁN REPA: Nie je nič ľahšie, ako vypustiť džina z fľaše. V britskom referende sa opäť potvrdilo, že ten, kto to urobí, zväčša nad ním stratí kontrolu, lebo fľaše sa zmocní niekto iný.

Túto sobotu vo Víkende: Rozchod po anglicky Víkend, 25. 6. 2016

Briti hlasovali za odchod. To neznamená, že zdvihnú kotvy a odplávajú. Ich osud je naďalej úzko prepojený s európskym kontinentom, hoci (nateraz) sa rozhodli zostať na jeho periférii.

Leto.Pravda.sk
Herečka Edita Borsová: Z hrania chcem mať radosť  MG 0409

Edita Borsová je všestranná herečka - hrala v drsnej hre Elfridy Jelinek Motorest, alebo Robia to aj iní, za účinkovanie v dráme Egona Bondyho Máša a Beta získala divadelnú cenu Dosky.

Zadýchavate sa? Nekašlite na to! rontgen, pľúca, zadýchavanie, kašeľ

Obmedzenie prietoku vzduchu v dýchacích cestách a zápalová reakcia postupne ničiaca pľúcne tkanivo. Kašeľ a problémy s dýchaním - najmä pri námahe. Chronická obštrukčná choroba pľúc.

Čo je demokracia, konfederácia, akcesia? Otestujte sa z politológie! parlament, volba predsedu nku, rokovacia sala

Trúfli by ste si zahrať sa na politológa a odhadnúť, čo ďalej s Európou po brexite? Chce to však isté poznanie - histórie, súčasnosti, súvislostí. Ako by ste prešli testom z politológie?

Slováci prišli na chuť modernej klasike Slováci prišli na chuť modernej klasike

Exhibíciou najznámejších slovenských vinárstiev sa stal jedenásty ročník Národného salónu vín. Hviezdami súťaže sa stali vinárstva Mrva&Stanko a Víno Matyšák, keď získali po...

dalajláma, Colorado,
Helma Autor: SITA/AP, Autumn Parry
India, počasie, dáždnik, blato
schody, schodisko
srnka, mláďa, srna,
Británia, Brexit,
Západné Slovensko
zajtra SJ 32 °C
pozajtra SJ 26 °C