Pravda.sk

Januárové Dobré zdravie
nájdete v denníku Pravda práve dnes
Foto týždňa (4):
Snehuliak, móda, krotiteľ a hadí jed
Utorok 27. 1. 2015
Meniny má Bohuš
Počasie
Západné Slovensko ZDSP 5 °C
Gréci odsúdili Európu na trvalú neistotu
Gréci odsúdili Európu na trvalú neistotu

Celá Európa sa bude po voľbách v Grécku ťažšie zotavovať z krízy. Voliči rozhodli o tom, že z Grécka sa po piatich rokoch opäť stalo jedno z ohnísk neistoty.

Grécke financie bude riadiť profesor ekonómie. Bude hlavný vyjednávač s veriteľmi Alexis Tsipras

Grécky profesor ekonómie Jannis Varufakis (53) potvrdil, že sa stane novým ministrom financií vo vláde premiéra Alexisa Tsiprasa.

USA ochromil sneh. Na New York sa valí najväčšia snehová búrka v histórii New York, snehová búrka

Opatrenia ako počas vojny. Ľudia majú zákaz vychádzať na ulice, nepremáva metro ani autobusy. Východné pobrežie USA ochromila snehová búrka.

Fidel Castro sa ozval. Spojeným štátom veľmi neverí, ale riešenie konfliktov víta Fidel Castro

Bývalý kubánsky vodca Fidel Castro zverejnil svoje vyjadrenie, v ktorom tvrdí, že Spojeným štátom síce nedôveruje, ale normalizáciu vzťahov víta.

Ľudia chápu pôdu ako dobre splatnú zmenku Jaroslava Sobocká

Národ, ktorý sa neuvážene zbavuje pôdy a ničí ju zlým hospodárením, ničí krajinu a zároveň aj sám seba, upozorňuje pôdoznalkyňa Jaroslava Sobocká.

Vraždiaca mašinéria osvienčim, koncentrák, koncentračný tábor

STANISLAV MIČEV: Nacistické koncepcie riešenia tzv. židovskej otázky sa vyvíjali od vysťahovania Židov , cez nútenú emigráciu až po fyzickú likvidáciu.

Losos s teplým cícerovym šalátom Losos s teplým cícerovym šalátom

Kúpila som čerstvého lososa. A potom hľadala recept, aká príloha by sa mi k nemu hodila najviac. A rozhodla som sa pre teplý šalát s cícerom.

Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan

Milovníci vína sa menia a ich nároky na víno rastú. Očakávajú, že za svoje peniaze dostanú kvalitné víno a spolu s ním aj krásny zážitok. Všíma si to Samuel Waldner, ktorý má v...

Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup) Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup)

V kroku c.3. Vam ukazem naco mozme obalky este vyuzit. Aj ked poniektori maju pripomienky, ze Vianoce skoncili, ... zimne obdobie este trva, tak este pridam krok c.3

Prečo študovať na Cirkevnom konzervatóriu? cirkev inzercia

Cirkevné konzervatórium v Bratislave je strednou odbornou školou typu hudobného a dramatického konzervatória. Vzdeláva žiakov podľa požiadaviek štátneho vzdelávacieho programu v odboroch hudba, spev a hudobno-dramatické umenie.

slon, Kilimandžáro
Kilimandžáro Autor: Reuters, GORAN TOMASEVIC
St. Moritz, Alpy
selfie, snehuliak
tiger, mláďa, ZOO
futbal, fanúšik, Ghana
Západné Slovensko
dnes ZDSP 5 °C
zajtra P 3 °C