Pravda.sk

Parlamentné voľby 2016:
Kandidátky všetkých politických strán
Prihlášky na vysoké školy
treba poslať do konca februára
Sobota 13. 2. 2016
Meniny má Arpád
Počasie
Západné Slovensko Z 10 °C
Anketa o Varecha.sk
Kerry vyzval Rusko, aby zastavilo nálety proti legitímnej sýrskej opozícii john kerry, usa, minister zahraničia,

Rusko musí zastaviť útoky proti legitímnej sýrskej opozícii v rámci svojho leteckého ťaženia na podporu tamojšieho prezidenta Bašára Asada.

Nemecko podľa Fica protestovalo kvôli summitu V4 k migračnej kríze Robert Fico, premiér

Nemecko sa sťažovalo slovenskému ministerstvu zahraničia kvôli pondelkovému mimoriadnemu summitu krajín V4 s Macedónskom a Bulharskom v Prahe.

Stoltenberg: Rusko destabilizuje Európu, je potrebné posilniť obranu NATO, Jens Stoltenberg

Rusko destabilizuje Európu a ohrozuje jej bezpečnosť. V sobotu to na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii povedal generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.

Hrušovský: Treba mať po ruke všetky alternatívy Pavol Hrušovský

Prieskumy posielajú varovný signál KDH, stagnujú na úrovni 7 či 8 percent alebo dokonca padajú k hranici zvoliteľnosti. Hrušovský verí, že výsledok bude lepší.

Značkové hejterstvo parkovanie, parkovisko, auto

IGOR POLAKOVIČ: Poznáte to. Niekto sa pred nami vlečie ako slimák, zmätene odbočí či dokonca drzo zaparkuje na našom obľúbenom mieste.

Z internátnych izieb do vesmíru s prvou slovenskou družicou SOSA, slovenská družica, Jakub Kapuš, Ondrej Závodský, Miroslav Šmelko

Výsledok viac ako štvorročnej práce Slovákov poletí do vesmíru koncom apríla alebo začiatkom mája na americkej rakete Falcon 9.

Volga 21: Cárovná ruských ciest má 60. Vozila aj tajných z KGB Volga GAZ-21

Patrila k najluxusnejším autám východného bloku. Komfortom jej mohla konkurovať len Tatra 603. A aj sa stretávali. Volga 21 sa k nám dovážala celé šesťdesiate roky. Málokto ale vie, že pod jej kapotou mohol tróniť 8-valec. Ten však neveštil nič dobré. V tejto verzii vozila tajných z KGB.

Hendikepovaným ľuďom môžu v zamestnaní pomôcť príspevky hendikep, invalidný vozík, vozíčkár,

Počet ľudí, ktorí sú invalidní alebo zdravotne postihnutí, a preto aj znevýhodnení na trhu práce, neprestajne pribúda. Môžu za to najmä civilizačné choroby.

Sme častejšie chorí? shutterstock 42760195

Na to jednoznačná odpoveď nejestvuje. V minulosti neexistovala žiadna účinná protiinfekčná liečba, predovšetkým neboli antibiotiká, bola rozšírená tuberkulóza, syfilis a iné choroby.

Aké stredné školy sú najviac žiadané? učebnica, študenti, učenie, škola, univerzita

Sú to školy, ktoré pripravujú absolventov schopných uplatniť sa v nedostatkových pozíciách: programátor/nastavovač CNC strojov, elektrikár, zvárač, CNC frézar/brusič/sústružník či opravár strojov.

Jedenáste prikázanie: Vinohradu slúžiť budeš Jedenáste prikázanie: Vinohradu slúžiť budeš

Slovenka Viera a Francúz Yves Eychenneovci tvoria ojedinelý medzinárodný vinársky pár. Spoznali sa pred čosi viac ako štvrťstoročím. Ona mala rozbehnutú sľubnú kariéru vo veľkom...

Valentínske prekvapenie pre štvornohých miláčikov Valentínske prekvapenie pre štvornohých miláčikov

Valentínske obdobie je spojené s obdarovaním tých, ktorí sú nášmu srdcu najbližší. Častokrát patrí veľká časť v našom srdci práve štvornohým miláčikom, na ktorých by sme v...

Západné Slovensko
zajtra Z 10 °C
pozajtra Z 13 °C