Pravda.sk

Tréning robí majstra.
Heslo motokárovej prvej dámy
Voňavý, osviežujúci, chutný!
Pripravte si nápoj s vôňou Vianoc
Štvrtok 18. 12. 2014
Meniny má Sláva
Počasie
Západné Slovensko J 14 °C
Primátorovi Rybníčkovi poslanci odklepli vyšší plat Richard Rybníček

Výrazného zvýšenia platu sa dočkal trenčiansky primátor Richard Rybníček. Poslanci mu včera navrhli a vzápätí odklepli plat 3 944 eur mesačne.

Putin: Rusko sa dostane z krízy do dvoch rokov Vladimir Putin

Ruský prezident Vladimir Putin neprekonal na tlačovej konferencii vlastné rekordy. Na otázky z radov viac ako 1 200 novinárov odpovedal zhruba "iba" tri hodiny a desať minút.

Ruskí námorníci opustili Francúzsko bez lode Mistral Mistral, loď, lode, Saint-Nazaire, Rusko, Francúzsko, námorníci, ruskí,

Francúzsko dodávku dvoch lodí do Ruska zastavilo až do "ďalšieho rozhodnutia" v novembri pre konflikt na Ukrajine.

Nebojte sa spoluúčasti pri nehode, ŠKODA vám ju nahradí skoda auto inzercia

So službou ŠKODA Spoluúčasť získate v prípade poistnej udalosti v autorizovaných servisoch ŠKODA náhradu spoluúčasti z havarijného poistenia až do výšky 166 €.

Vianoce.Pravda.sk
Férový dôchodok dôchodok, dôchodca, penzia, penzista, kalkulačka

MARIÁN REPA: Mnohí dôchodcovia žijú v súčasnosti z 200-eurových dôchodkov, pričom štát im prostredníctvom rôznych príspevkov dorovnáva penziu na úroveň životného minima.

Zomrela Virna Lisi, známa ako talianska Marilyn Monroe Virna Lisi

Zahrala si po boku Alaina Delona, Jacka Lemmona, Marcella Mastroianniho, Tonyho Curtisa, Franka Sinatru či Richarda Burtona. Zomrela vo veku 78 rokov.

Škoda Superb 2015: Nafotená s minimálnou kamuflážou Škoda Superb - 2015

Server Worldcarfans priniesol doteraz najvernejšie snímky horúcej mladoboleslavskej novinky. Tá prišla o väčšinu kamufláže, takže by stačilo už len pár retuší a máme tu sériovú podobu Superbu.

Linecké margarétky Linecké margarétky

Tento a aj predchádzajúce recepty som si chcela vyskúšať našla som ich na nete - Píďák.cz skutočne veľmi pekne ďakujem sú výborné a aj oku lahodia.

Zlacnenie elektriny o 20 percent je zavádzajúce zse, klientské miesto, energetika, elektrina

Niektorí dodávatelia elektrickej energie sa tvária, že chcú ísť s cenami nižšie než o päť percent, o ktoré znížil maximálnu cenu regulačný úrad.

Vína z Bordeaux nedávno očarili Bratislavu Vína z Bordeaux nedávno očarili Bratislavu

Bordeaux je pojem medzi vínami. A nie náhodou, veď ide o najdrahšie moky na svete, ktoré pochádzajú z najkrajších château - vinárskych zámkov s najprísnejšou klasifikáciou vín. V...

Vianočný darček? Tu je pár skvelých knižných tipov Emília Vášáryová, Ján Štrasser: Pr(a)vá dáma. Rozhovory s Jánom Štrasserom

Áno, kniha je stále jedným z najobľúbenejších a najkrajších vianočných darčekov. Len treba vybrať tú správnu knihu a to býva v súčasnej megaponuke menší problém.

Rumunsko, hory, hmla
Hmlisto Autor: SITA/AP, Vadim Ghirda
Mongolsko, rely, auto, havária
Vianoce, Santa Claus, pes
Afganistan, pastier, stádo
Portoriko, leguán zelený
Západné Slovensko
zajtra J 14 °C
pozajtra Z 9 °C