Pravda.sk

ALE hejt neskryje
Aj Pravda podporuje kampaň proti nenávisti
Slovenská oceánografka:
Skúma aj tajomstvá koralov
Pondelok 25. 7. 2016
Meniny má Jakub
Počasie
Západné Slovensko P 32 °C
Súťaž - Cestovateľské leto s Pravdou
Nahromadenie útokov v Nemecku podľa psychológa nie je náhoda mníchov, streľba

To, že sa v Nemecku stali počas jedného týždňa štyri útoky, nie je náhoda. Páchatelia podobných činov sa často inšpirujú niekým, kto spácha podobný čin.

Demonštranti v Bratislave po šiesty raz žiadali odchod Kaliňáka protest miting Bonaparte kauza Basternak

Po šiesty raz sa pred bratislavským komplexom Bonaparte zhromaždili ľudia, ktorí žiadali odstúpenie ministra vnútra Kaliňáka. Ľudia protestovali aj v Prešove.

K útoku v bavorskom Ansbachu sa prihlásil Islamský štát Germany Explosion

K nedeľnému útoku v bavorskom Ansbachu sa prihlásila teroristická skupina Islamský štát. V mobile atentátnika našli video, na ktorom sľubuje odplatu za zabíjanie moslimov.

Nové technológie ovládli život mladých ľudí z generácie Z dieťa, tablet, technológie,

Ich charakteristikou sú predovšetkým netradičné účesy, trendové oblečenie a mobil v ruke takmer pri každej príležitosti.

Otrasené Nemecko nemecko, mačeta, útok, Reutilingen

MARIÁN REPA: Svet nikdy nebol bezpečným miestom pre život. Čo však robiť, keď nikto nevie, odkiaľ a kedy príde ďalší útok, a najmä aký je motív útočníka?

Foto týždňa (30): Tyrkysové jazerá, lavička lásky, citlivý robot planéty, Slnečná sústava, Saturn, pole, loď, lode, jazero, Nemecko,

Kempovanie na čínskej hrane, fotenie Libanončanky pri vodopádoch Afqa, americké čajky v Corpus Christi, robot Pepper, ktorý dokáže rozoznať ľudské emócie...

VAT
Raketoplány lietali 30 rokov vesmír, antlantis, cape canaveral, florida

Nad kozmodrómom na floridskom Myse Canaveral ešte nezačalo vychádzať slnko, keď sa pred piatimi rokmi 21. júla 2011 krátko pred šiestou hodinou ráno ozval sonický tresk.

Ideálny počet bývalých pred vstupom do vzťahu? U žien a mužov sa líši letná láska - príbeh - píšte príbehy o letnej láske

Dvaja sú vraj málo, ale viac ako dvadsať asi priveľa. Ideálny počet partnerov, s ktorými ste mali intímne skúsenosti, skúmal nedávno prieskum známej britskej webovej stránky Superdrug.

Hidradenitída: Jazvy nielen na duši, ale aj na tele smútok, choroba, bolesť, nešťastie, depresia

Človek, ktorý sa nadmerne potí, vie, aké je to nepríjemné. Pri prakticky neznámom ochorení s názvom hidradenitída sa pachové potné žľazy ešte navyše bolestivo zapália a hnisajú.

Avokádové brownies (aj bezlepková verzia) Avokádové brownies (aj bezlepková verzia)

V poslednej dobe sú u nás obľúbené brownies, tak bol aj dnes z toho čo som doma mala a je skvelé, ze ak nemáte konkrétne suroviny, daju sa nahradiť ☺

Levanduľky do skrine (fotopostup) Levanduľky do skrine (fotopostup)

Tieto levandulky krásne prevoňajú prádlo v skrini, odháňajú mole aj komáre. Našla som to na internete a velmi ma to zaujalo. Tak som to vyskúšala. Práve kvitnú levandule.

Vivat, slobodná vinárska republika Vivat, slobodná vinárska republika

Slovensko objavilo novú atraktívnu vinársku destináciu. Ešte pred desaťročím nik okrem vinárskych odborníkov nevedel nič o Strekove. Uplynulý víkend sa do juhoslovenskej dedinky s...

Pes, bazén, relax, voda, nafukovačka
Burský oriešok Autor: SITA/AP, Jacqueline Dormer
Čína, stany, hora
Novodievčí monastier, Moskva, Rusko, história, rybník
Rio de Janeiro, socha Krista Vykupiteľa, Brazília, mesiac
voda, fľaša, pitie, pitný režim, zdravie
Západné Slovensko
zajtra P 32 °C
pozajtra P 32 °C