Nový web na Pravde - Zvieratká
Pridaj aj profil svojho miláčika!
Chystáte sa festival?
Tu je ich prehľad!
Štvrtok 24. 7. 2014
Meniny má Vladimír
Počasie
Západné Slovensko P 28 °C
Ústavný súd prijal Čentéšovu sťažnosť na ďalšie konanie Čentéš

Sťažnosť Čentéša podanú 28. decembra 2012, v ktorej namietal porušenie základného práva nevymenovaním za generálneho prokurátora bude riešiť Ústavný súd.

Srbského drogového dílera so slovenským pasom obvinia drogy, díler, priekupník

Dragoslava Kosmajaca vraj zadržali v čiernohorskom stredisku Kotor, po vypočutí prokuratúrou a políciou ho však opäť prepustili.

Matovič tlačí na Procházku ďalej Igor Matovič

Igor Matovič vyzval Radoslava Procházku, aby umožnil zverejnenie úplnej nahrávky ich rozhovoru o platení inzercie bez dokladov a o pozadí financovania prezidentskej kampane.

V Slovenských elektrárňach je policajná razia, vyšetruje privatizáciu slovenske elektrarne, policia, kontrola

V Slovenských elektrárňach je policajná razia. Nemenovaný policajný zdroj Pravde povedal, že súvisí s vyšetrovaním káuz z minulosti.

Polícia k privatizácii slovenske elektrarne, policia, kontrola

MARTIN KOVÁČIK: Privatizácia Slovenských elektrární čistá nebola. Už len to, že od roku 2002 sa vliekla až štyri roky, celý proces predražilo. Ale to zďaleka nebol vrchol ľadovca.

Za všetko mohli (a môžu) slobodomurári iniciačný rituál, anglická rytina,

Tuhý korienok má presvedčenie, že slobodomurári sa usilujú o nadvládu nad ľudstvom. Nejeden človek je rád, ak sa mu všetky trápenia sveta vysvetlia jasne a jednoducho.

Bublinky sú v kurze. Aj s jahodami Bublinky sú v kurze. Aj s jahodami

V Remeši vraj pijú šampanské aj vo všedný deň. A keď sú oberačky, je toto víno súčasťou občerstvenia ľudí pracujúcich vo viniciach. To si na Slovensku nevieme dosť dobre...

Sušenie byliniek (fotopostup) Sušenie byliniek (fotopostup)

Bylinky sa zbierajú od jara do jesene,no hlavne v lete ked zbierame bylinky,ktoré majú vyžšie stonky,zaberajú dosť miesta a v byte je ťažko ich sušiť,hlavne ak chcem vysušiť väčšie...

Aj doma môžeme okúsiť "vodu" na všakovaké spôsoby teplo, kúpanie, počasie, pláž, Zlaté piesky,

V poslednom čase mnohí uprednostňujú dovolenku doma než pri mori. Stav mnohých kúpalísk a vodných nádrží sa zlepšil, je možné vybrať si rôzne atrakcie, športové aktivity.

Chováme potkana: rady a tipy Chováme potkana: rady a tipy

Uvažujete o potkanovi? Potkany sú čistotné, inteligentné a spoločenské zvieratká, prečítajte si zopár rád a tipov, ak chcete mať svojho potkana...

Západné Slovensko
dnes P 28 °C
zajtra O 29 °C