Pravda.sk

MOZGOVŇA
Ako odhaliť falzifikát?
COTY 2015:
Autom roka je VW Passat
Štvrtok 5. 3. 2015
Meniny má Fridrich
Počasie
Západné Slovensko P 9 °C
Týral manželku? Poslanec Jánoš sa vzdal mandátu Vladimír Jánoš

Kým v NR SR Vladimír Jánoš obhajoval ľudské práva, v súkromí ho manželka zažalovala pre týranie a vyhrážanie. Keď sa kauza dostala na prokuratúru, vzdal sa mandátu.

Začal sa súd s Carnajevom. Vraj veril, že je v svätej vojne s USA Džochar Carnajev, Bostonský maratón, terorista, súd, proces

Obhajoba Džocharov podiel na útoku pripustila, chce však trestu smrti zabrániť. Pri útoku zahynuli traja ľudia a ďalších viac ako 260 utrpelo zranenia.

Prezident Kiska stopol zrušenie prednostného vyšetrenia u lekárov Andrej Kiska

Prezident Andrej Kiska vrátil novelu zákona, ktorá rieši poplatky u lekárov, späť do parlamentu. Nesúhlasí ani so zrušením možnosti objednania sa.

Výbuch metánu v donskej bani má vraj 33 obetí Ukrajina, banské nešťastia

K nešťastiu došlo na území ovládanom separatistami. Ukrajina vraj vyslala 60 záchranárov, ale povstalci ich na miesto nepustili. Separatisti to popierajú.

Istanbul u nás doma poľský parlament, Sejm, krucifix

VILIAM FIGUSCH: Poľský Sejm nedávno debatoval o ratifikácii Dohovoru Rady Európy o predchádzaní a boji proti násiliu na ženách a proti domácemu násiliu.

Anna Quindlenová - Zátišie s omrvinkami. Druhá šanca na šťastie Anna Quindlenová - Zátišie s omrvinkami

Toto je príbeh o žene, ktorá zisťuje, že život je neuveriteľne pestrý a možno oveľa vzrušujúcejší, ako si myslela. Je to cesta do jej duše, srdca a myšlienok na prahu staroby.

Prečo mi dôchodok zvýšili tak málo? dôchodok, dôchodkové sporenie, Sociálna poisťovňa

Vždy, keď príde nový výmer na zvýšenie penzie, sme veľmi prekvapení, ako sa nám zvyšujú dôchodky.

VAT
Káva vraj prečisťuje srdcové tepny káva

Pár šálok kávy denne môže pomôcť predchádzať upchatiu tepien a vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Tvrdia to kórejskí vedci, ktorí sledovali 25-tisíc zamestnancov.

Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan

Milovníci vína sa menia a ich nároky na víno rastú. Očakávajú, že za svoje peniaze dostanú kvalitné víno a spolu s ním aj krásny zážitok. Všíma si to Samuel Waldner, ktorý má v...

Otestujte sa: Čo viete o výtvarnom umení, slávnych maliaroch a ich obrazoch? známka, Bhután, Slnečnice, Vincent Van Gogh

Chytiť do ruky štetec a maľovať dokáže vari každý. Zďaleka nie každý však vytvorí obraz, ktorý sa predáva za milióny a história si ho pamätá. Čo viete o výtvarnom umení?

golf, rieka Elizabeth, ľad,
Golf Autor: SITA/AP, Martin Smith-Rodden
mačka
Michigan, jazero, voda, otužilci
Illinois, počasie, mráz, zima, Michigan
India, robotník, tehly
Západné Slovensko
dnes P 9 °C
zajtra J 9 °C