Pravda.sk

Foto týždňa (4):
Snehuliak, móda, krotiteľ a hadí jed
Streda 28. 1. 2015
Meniny má Alfonz
Počasie
Západné Slovensko P 4 °C
Cibulková: Serena je bombardérka. Zahnala ma do kúta
Aktualizované 09:44 Cibulková: Serena je bombardérka. Zahnala ma do kúta

Nechýbala jej odvaha, bojovnosť ani nasadenie. Na výnimočnú súperku, ktorá predviedla takmer bezchybný výkon, však nestačila.

Riaditeľ múzea Auschwitzu: Brána do tábora je brána k otázkam múzeum, Piotr Cywiński

Poľský historik Piotr Cywiński (1972) sa chcel po štúdiu na univerzitách v Štrasburgu a Lubline odpútať od 20. storočia a roky sa profesionálne venoval stredoveku.

Dokončite, čo ste začali, vyzýva Trenčín železnice Trenčín, hrad

Trenčanom komplikujú život stavby, ktoré súvisia s modernizáciou železničnej trate cez mesto.

Zaplatí milióny za železnicu štát? Trenčín, práce, železnica

Slovensku hrozí, že práce za rekonštrukciu železničnej trate medzi Zlatovcami a Trenčianskou Teplou bude možno hradiť z vlastného vrecka.

Aj dospelé deti potrebujú na začiatku vašu pomoc proxenta inzercia

Poznáte to. Deti rastú ako z vody a ani sa nenazdáme, máme doma mladých ľudí, ktorí si zakladajú rodinu, respektíve idú študovať a potrebujú sa osamostatniť.

Čiara medzi nami referendum, aliancia za rodinu

PETER JAVŮREK: Na stránke Aliancie za rodinu sa môžeme dozvedieť, že čo sa týka videí, letákov a materiálov, ktoré nie sú priamo vytvorené alianciou, „Aliancii za rodinu neprislúcha posudzovať to a akokoľvek komentovať“.

Chaviva Reicková: hrdinka, na ktorú sme zabudli Chaviva Reicková, vojačka

Nechcela som, aby príbeh Chavivy Reickovej slúžil nejakej politickej agende, no film musí mať názor, hovorí režisérka Anna Grusková o filme Návrat do horiaceho domu.

Elfriede Jelineková píše feministický upírsky film Elfriede Jelinek

Rakúsko-luxemburská produkčná spoločnosť Amor Fou plánuje nakrútiť dva filmy, na ktorých bude spolupracovať s držiteľkou Nobelovej ceny Elfriede Jelinekovou.

Zmena v odvodoch zdvihne platy pracujúci, dôchodca, dôchodok, práca, zamestnanec, zamestnanci

Od januára majú zamestnanci nárok na novú odvodovú odpočítateľnú položku. Vďaka nej im zamestnávateľ bude z platu strhávať nižšie odvody.

Losos s teplým cícerovym šalátom Losos s teplým cícerovym šalátom

Kúpila som čerstvého lososa. A potom hľadala recept, aká príloha by sa mi k nemu hodila najviac. A rozhodla som sa pre teplý šalát s cícerom.

Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan

Milovníci vína sa menia a ich nároky na víno rastú. Očakávajú, že za svoje peniaze dostanú kvalitné víno a spolu s ním aj krásny zážitok. Všíma si to Samuel Waldner, ktorý má v...

Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup) Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup)

V kroku c.3. Vam ukazem naco mozme obalky este vyuzit. Aj ked poniektori maju pripomienky, ze Vianoce skoncili, ... zimne obdobie este trva, tak este pridam krok c.3

Prečo študovať na Cirkevnom konzervatóriu? cirkev inzercia

Cirkevné konzervatórium v Bratislave je strednou odbornou školou typu hudobného a dramatického konzervatória. Vzdeláva žiakov podľa požiadaviek štátneho vzdelávacieho programu v odboroch hudba, spev a hudobno-dramatické umenie.

lemur
Pavúk? Autor: Reuters, CHINA DAILY
Johnny Depp, Tokio
slon, Kilimandžáro
St. Moritz, Alpy
selfie, snehuliak
Západné Slovensko
dnes P 4 °C
zajtra ZDSP 3 °C