Pravda.sk

Súťaž o pneumatiky Uniroyal za 350 eur
Vyhrajte aj prezutie v sieti Pneubox!
Slovák, ktorého nosí aj Madonna.
Juraj Straka navrhuje látky v cene bytu
Streda 1. 4. 2015
Meniny má Hugo
Počasie
Západné Slovensko Z 10 °C
Na sviatky pribudnú vlaky. Časť obchodov bude zatvorená Veľká noc

Veľká noc sa spája aj s hromadným cestovaním.Na sviatky jari sa treba pripraviť nielen na plné vlaky a autobusy, ale aj zavreté obchody.

Švajčiarsko mení hymnu. Semifinále má štyri skladby Švajčiarsko

V krajine helvétskeho kríža sa už možno nebude postojačky spievať žalm. Švajčiarska spoločnosť pre spoločné dobro rozbehla internetové hlasovanie o novej hymne.

Konferencia TAJE elektronických nástrojov kontra REALITA OTIDEA inzercia

Od 1. marca 2015 sú štátne a verejné inštitúcie povinné realizovať určité postupy verejného obstarávania prostredníctvom elektronického trhoviska.

Dvaja ministri odišli z Lausanne, rokovania s Iránom majú pokračovať Irán, rozhovory

Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov odišiel z Lausanne, kde majú pokračovať rokovania s Iránom. Rokovanie opustil aj francúzsky minister Laurent Fabius.

Zubárske výhovorky zubár, zuby, zubná ambulancia

MARIÁN REPA: Bloček z registračnej pokladnice je dnes v reštauráciách niečo také úplne samozrejmé, že našinca skôr zaskočí, keď mu ho niekde v zahraničí nevydajú.

Ľudstvo mení noc na deň. Za akú cenu? večerná Nitra, mesto, svetlá

Čas v prírode riadi Slnko. Lenže ľudstvo, ako to už má vo zvyku, mu do toho fušuje. Príkladom je prechod na letný čas, ktorý dokáže rozladiť vnútorné hodiny človeka.

Zdenko Hanout: Fotograf musí byť ako sivá eminencia NEPOUŽÍVAŤ

Seriál Pravdy s názvom Ako sa robí... postupne predstavuje tvorivé postupy z oblasti umenia a kultúry. V dnešnej časti nazrieme do zákulisia fotenia koncertu.

Nováčik sa pokúsi skrotiť skúseného matadora hokej, Košice, titul

Hokejisti Banskej Bystrice zabojujú o svoj premiérový titul v slovenskej extralige. Košičania útočia na ôsmu trofej, čím by sa vyrovnali bratislavskému Slovanu.

Divina ako prekvapenie Veľkej noci poľovačka, diviak, divina

Veľkonočná tabuľa prináša koniec pôstu. K pôvodným slovenským jedlám nepochybne patrila jahňacina či kozľacina. Dnes je to zriedkavé mäso, práve tak ako divina.

Ako riešiť trápne situácie v práci problém, trapas, trápna situácia

Trápne situácie v práci zažil naozaj každý. Niekto sa len pousmeje, iný má z toho stres niekoľko dní a ďalší si potrebuje trápnu situáciu vydiskutovať.

Žiaden tuk, žiadne kalórie + ďalšie mýty o chudnutí žena, pekná postava, chudnutie, štíhlosť

Či už držíte pôst, praktizujete jarnú očistu, alebo ešte stále dodržiavate novoročný záväzok o chudnutí. Tu sú mýty, ktoré sa s "očistou" spájajú.

Grilovaný lilek s cuketou a hrachem Grilovaný lilek s cuketou a hrachem

Našla jsem na jednom zahraničním webu, ale bez receptu. Ten jsem vypracovala, neni to složite a je to vyborné. Kdo rád lilky, bude pro něj tahle kombinace potěšením. V každém případě...

Slovenské vína boli ozdobou Bacchusu Madrid Slovenské vína boli ozdobou Bacchusu Madrid

Vína zo Slovenska sa stávajú ozdobou prestížnych vinárskych súťaží. Po výnimočnom lanskom úspechu na madridskom Bacchuse slovenským vinárom organizátori udelili štatút s veľkým...

Veľkonočný zajac z kartónu a špagátu - recyklácia Veľkonočný zajac z kartónu a špagátu - recyklácia

Keďže panelákové schodište je veľmi smutné, snažím sa ho trocha oživiť dekoráciami. Na Veľkú Noc som si vyrobila veľkého zajaca z kartónu a špagátu. Postup je trocha...

Otestujte sa: Aké sú vaše znalosti zo slovenčiny? otáznik, výkričník, pravopis, pravidlá, slovenský jazyk, interpunkcia

Pravidlá slovenského jazyka nespočívajú len v písaní i a y. To ešte mnohým z nás ide. Ale čo také detaily ako spojovníky, úvodzovky, bodky, dátumy, skratky? V tom sa vyznáte?

Londýn, vietor
Vietor Autor: Reuters, STEFAN WERMUTH
okno, Rím, grafiti
Tokio, kvety
ťava, rikša
Kráľovná Alžbeta
Západné Slovensko
dnes Z 10 °C
zajtra ZDP 9 °C