Päť potravín ako liek:
Výživa je zbraňou proti rakovine
Súťaž o knihy Jonasa Jonassona
Vyhrajte Analfabetku a Storočného starčeka
Streda 23. 4. 2014
Meniny má Vojtech
Počasie
Západné Slovensko SJ 25 °C
Ministerstvo obrany o špionáži nehovorí Ministerstvo obrany, Galko

Informáciu, že by vyšší dôstojník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR vykonával špionáž pre Rusko, ministerstvo obrany nepotvrdilo.

Slovensko priškrtilo deficit pod 3 %, dlh stúpol nad 55 % Kalkulačka, ekonomika, graf, dane

Slovensko dokázalo stlačiť deficit pod hranicu, ktorú žiada únia. Dlh stúpol nad 55 %, čo aktivuje jednu z dlhových bŕzd.

Orbánovi vyrástol štadión za domom štadión, Felcsút, Viktor Orbán

Vysoké lopty uvidí Viktor Orbán aj z okna svojho vidieckeho sídla. Maďarský premiér, ktorý má povesť futbalového fanatika, si dal, takpovediac, malú domov.

Aby ste mohli byť so svojimi deťmi vždy, keď vás potrebujú ing inzercia

Sú chvíle, keď potrebujete byť so svojimi deťmi. Vďaka bonusu 20 % poistnej sumy navyše, ktorý Vám vyplatíme v prípade najzávažnejších diagnóz, sa nemusíte obávať o výpadok príjmu alebo hľadať ďalšie prostriedky na liečbu.

Piano Putin zjednotiteľ Ukrajina, Krym, Vladimir Putin, Sevastopol

MARIÁN REPA: Ak si niekto myslel, že Rusko sa zmieri s tým, že po rozpade Sovietskeho zväzu už nie je veľmocou prvého „rangu“, uplynulé týždne ho z tohto omylu vyviedli.

Adresa ja, adresa ty. Internet je na nápady bohatý e-mail, pošta, poštová schránka, klávesnica, enter, nevyžiadaná pošta, spam

Emailová adresa je popri tej klasickej poštovej dnes už samozrejmosťou. Práve ňou sa často prezentujeme navonok - či už pri prijímacom pohovore, ale aj kamarátmi.

Audiokazety sa v Británii vracajú do módy Kazety

Počas posledného mesiaca si v priemere jeden z desiatich mladých ľudí vo Veľkej Británii kúpil audiokazetu. Ukázal to prieskum spoločnosti ICM Research.

Domáce BeBe sušienky Domáce BeBe sušienky

Každý z vás určite pozná BeBe keksíky, ktoré sú v rôznych príchutiach dostupné v takmer každom obchode. Sľubujú zdravý štart do nového dňa a energiu na celé dopoludnie. Keď si...

Aký druh bazéna sa vám hodí do záhrady bazén, záhrada, žena, leto

V minulosti sa vlastníkom bazénov pripisoval prívlastok zbohatlíci. Dnes už však prítomnosť bazéna v záhrade nie je ničím výnimočným.

Húsenica vinohradníkom z vína odpila Húsenica vinohradníkom z vína odpila

Vinohradníci z južného Slovenska majú hlavy v smútku. Na kroch viniča im chýbajú plodonosné očká, o ktoré ich obrala siatica oziminová. Tisíce pažravých húseníc vyžrali púčiky...

Ozdobné fľaše od kávy, servítková technika Ozdobné fľaše od kávy, servítková technika

Doma sa mi nazbierali prázdne fľaše od kávy a kedže ma zaujala servitková technika, tak po ozdobení veľkonočných vajíčok a svietnika na čajovú sviečku som začala touto technikou...

TOBAGO. kozy, dostihy
Kozy Autor: Reuters, ANDREA DE SILVA
India, odpad, skládka
Veľká noc, sprievod, New York
Luke Glendening, hokej, mantinel
basketbal
Západné Slovensko
dnes SJ 25 °C
zajtra P 25 °C