Pravda.sk

Čo si pamätáte zo základnej školy?
Nový test - tentoraz z hudobnej výchovy!
Povstalecká Pravda:
Titulky novín a články staré 70 rokov
Sobota 20. 9. 2014
Meniny má Ľuboslava
Počasie
Západné Slovensko P 26 °C
Napady.Pravda.sk
Na Ukrajinu dorazil ďalší ruský konvoj, hranicu prešiel v noci a bez kontroly konvoj, Rusko, Ukrajina

Ráno došiel do Donecka tretí konvoj ruských kamiónov s humanitárnou pomocou. Neskontrolovali ho ani Ukrajinci ani pracovníci Červeného kríža.

Škótske nie upokojilo finančné trhy. Kto na koho však dopláca? Škótsko, referendum, nezávislosť, hlasovanie, Veľká Británia, samostatnosť, voľby, Škóti

Po týždňoch neistoty, keď finančné trhy čakali na výsledok škótskeho referenda, a tým sa výrazne oslabovala aj mena, prišlo v piatok k zvratu.

V Banskej Bystrici zomrel 4-mesačný chlapček, v krvi mu našli pervitín bábo, bábätko, novorodenec, dieťa, pôrodnica

V banskobystrickej nemocnici zomrel 4-mesačný chlapček, ktorého tam previezli pre ťažké poranenie lebky. Dieťa malo v krvi stopy po drogách.

Škóti Kataláncov neodradili, pripravujú sa na referendum o nezávislosti Španielsko, Katalánsko, demonštrácie

Kataláncov výsledok škótskeho referenda neodradil a pokračujú v plánoch zorganizovať hlasovanie o svojej samostatnosti už v novembri. Aj keď pre vládu nebude záväzné.

Lekcia pre všetkých Škótsko, referendum, nezávislosť

PETER JAVŮREK: David Cameron si môže vydýchnuť. Krajina, ktorej vládne, zostáva (aj so škótskou ropou) ďalej v klube najbohatších ekonomík sveta.

Povstalecká Pravda 10: Tri týždne odporu povstalecká Pravda 10

Napriek nemeckým chvastavým slovám, že odpor Slovákov zlikvidujú za niekoľko hodín, my sa držíme, ba niekde prechádzame i do protiútoku, písala Pravda o SNP 20. septembra 1944.

Slávnosti vážnej hudby lákajú Wiener Philharmoniker

Dvadsaťsedem koncertov, osem výnimočných zahraničných orchestrov, dvanásť mimoriadnych dirigentských osobností, pozoruhodní vokálni aj inštrumentálni sólisti.

Čo sa možno v sexe priučiť od lesbičiek? lesbický vzťah, sexualita

Takmer osemdesiat percent lesbičiek pri sexe s partnerkou dosiahne zakaždým orgazmus. Ženy pri sexe s partnerom pritom ostávajú na úrovni chabej polovice.

Beh je zdravý, nezabúdajte pri ňom piť beh

Beh je trendy. Zároveň je to jedna z najprirodzenejších pohybových aktivít. Behať sa dá v každom veku, kedykoľvek a kdekoľvek. Beh je skvelý šport. Ale pozor!

Vo viniciach úradovali parazity aj zlé počasie, hrozna je menej Vo viniciach úradovali parazity aj zlé počasie, hrozna je menej

Húsenice, múčnatka, hniloba. Pri zaznení týchto slov zamrazí nejedného vinohradníka či vinára. So zvýšeným výskytom parazitov, ale aj s nepriaznivými vplyvmi počasia, sa museli...

Ako udrzať kvety cez dovolenku, aby nám nevyschli (fotopostup) Ako udrzať kvety cez dovolenku, aby nám nevyschli (fotopostup)

Mam rada kvety a kazdy rok si ozdobim okna s muskatmi, pelargoniou apod. Casto cestujem a o kvety sa mi nema, kto postarat, aby ich popolieval a hlavne, aby prezili, kym sa vratim. Mam aj...

Čo si všímať pri šteniatkach Čo si všímať pri šteniatkach

Možno aj vy rozmýšľate o kúpe štvornohého miláčika. Ak si nechcete vybrať práve zvieratko z útulku, tu je zopár tipov, na čo sa špeciálne zamerať pri šteniatkach.

chlapec, oheň, Palestína
Palestína Autor: Reuters, ABED OMAR QUSINI
vulkán, Havaj, Kilauea, sopka
ZOO, opička
západ slnka, New York
vojenské cvičenie, loď, more
Západné Slovensko
dnes P 26 °C
zajtra J 26 °C