Pravda.sk

CAR: Aký zisk majú
automobilky z jedného predaného auta?
Defence matters
Gruzínsko chce úniu aj s jej chybami
Pondelok 29. 8. 2016
Meniny má Nikola, Nikolaj (výročie Slovenského národného povstania)
Počasie
Západné Slovensko J 27 °C
Fico kritizoval na oslavách SNP aj britskú premiérku
Aktualizované 20:00 Fico kritizoval na oslavách SNP aj britskú premiérku

Priami účastníci SNP postupne vymierajú. Okolo dvadsať ich prišlo do Banskej Bystrice uctiť si pamiatku padlých kamarátov. Spolu s nimi aj stovky ľudí, premiér aj prezident.

Pred Bonaparte prišli aj aktivisti so živými ovcami bonaparte, protest, ovca

Začnite s vysťahovaním! Sloganom už jedenásteho protestu pred bratislavským komplexom Bonaparte bolo tajné heslo, ktorým sa odštartovalo SNP.

Danko sa v budúcnosti nebráni postu premiéra vlada, rokovanie, andrej danko,

Predseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko tvrdí, že si svoje postavenie v politike oddrel. Keď príde čas, zabojuje aj o kreslo premiéra.

Talianski hasiči našli v dedine po zemetrasení ďalšie telá taliansko, zemetrasenie

Talianski hasiči vyslobodili z trosiek v dedine Amatrice, ktorú postihlo zničujúce zemetrasenie, ďalšie dve mŕtve telá. Bilancia obetí tak stúpla na 292.

Steinmeier vyzval na zmierňovanie napätia vo vzťahoch s Ruskom steinmeier, Ayraul, Waszczykowski

Aj keď sa vzťahy s Ruskom výrazne skomplikovali, "nezmizne" len preto, že si to niekto želá, povedal nemecký minister zahraničných vecí Frank-Walter Steinmeier.

Nebo, peklo, raj Martin Krno

MARTIN KRNO: Reportáže o fašistických represáliách na Slovensku. Počet zavraždených bol v seriáli Svedectvá Pravdy dlhší ako zoznam tých, čo o tom podávali svedectvá.

Vypuknutie SNP zmenilo život v Spišskom Bystrom SNP, banská bystrica

Vypuknutie Slovenského národného povstania priviedlo Nemcov v roku 1944 aj do obce Kubachy, dnešného Spišského Bystrého, v ktorej sa dovtedy žilo pokojne.

Brigádnikov je viac ako brigád, chýbajú však pracanti brigádnici

Nájsť schopného kuchára, čašníka alebo chyžnú počas leta je pre hotely a reštauráciu tvrdým orieškom. Ponúk na internete je na tieto pozície síce mnoho, ale hotelieri hovoria o neochote brigádnikov pracovať.

Inovatívna výučba už od prvej triedy žiak, žiaci, študent, študenti, škola, učenie, výučba

Výučba pomocou moderných didaktických materiálov prepojených na digitálne učivo je moderným trendom vo vzdelávaní. Zdá sa, že takto chce učiť aj väčšina učiteľov.

Príchod automobilky Jaguar zdvihol ceny nehnuteľností hypotéka, stavebné sporenie, úver, nehnuteľnosť

Ohlásený príchod automobilky Jaguar Land Rover sa výrazne odrazil na realitnom trhu v Nitre. Ceny vyskočili hore o 15 až 20 percent.

Plnené kuracie prsia s kožou a kosťou (fotorecept) Plnené kuracie prsia s kožou a kosťou (fotorecept)

Tento recept mám od dobrého známeho, baču Ondreja. Žiaľ už nie je medzi nami, tak tento recept venujem jeho pamiatke. Bolo to jeho obľúbené jedlo, tak nech sa dostane aj iným do...

Ako úhľadne nakrájať rezy Ako úhľadne nakrájať rezy

Vieme, že po upečení práca nekončí. Rezy je potrebné nakrájať a to čo najkrajšie a pekne rovnomerne. K tomu aby sme to dosiahli poslúži rošt, ktorý patrí k vybaveniu sporáka.

Ako Pálava padla do oka mužovi spod Kaukazu Ako Pálava padla do oka mužovi spod Kaukazu

Národný salón vín učí lepšie spoznávať Slovensko. Objavujeme netušene krásne vína pochádzajúce doslova z vinohradníckej periférie a spolu s nimi doteraz neveľmi známych tvorcov...

Západné Slovensko
zajtra J 27 °C
pozajtra J 26 °C