Pravda.sk

Súťaž s Winery Dogs
vyhrajte 2x dva lístky na koncert
Parlamentné voľby 2016:
Kandidátky všetkých politických strán
Štvrtok 11. 2. 2016
Meniny má Dezider
Počasie
Západné Slovensko ZDP 8 °C
Anketa o Varecha.sk
Draxler pri Mičurine drží bobríka mlčania, podľa aktivistov zlyhal Iuventa, Budkova 2,

Rezort školstva drží bobríka mlčanlivosti a minister Draxler podľa aktivistov neplní sľuby o areáli Iuventy. Rezort tvrdí, že zbiera podnety.

Fico je posadnutý neexistujúcimi migrantmi, tvrdí server Politico Robert Fico

Slovensko je sotva miestom, ktoré by si migranti v Európskej únii vybrali. To nebráni premiérovi Robertovi Ficovi v ostrých výstupoch proti nim, píše server Politico.

V školstve nie je priestor na pokojnú prácu, povedal Draxler na schôdzi parlament, mimoriadna schodza, sestricky, ucitelia

Minister Draxler tvrdí, že v školstve nie je priestor na pokojnú prácu. Podľa Abrhana mala na to vláda tri a pol roka, no v regionálnom školstve neurobila nič.

Slovenskí motoristi majú nákupnú horúčku hyundai inzercia

Nákupný ošiaľ spôsobila najnovšia ponuka Hyundai, ktorá do predajní prilákala stovky motoristov chystajúcich sa zadovážiť si nové auto.

Cez ružové okuliare fabry

HANA FÁBRY: Byť oddojčená slovenskou pakresťanskou rétorikou a zároveň veriť, že ľudia sú si rovní, to vyžaduje nadľudskú námahu.

Dvaja muži z Ria a ďalší dobrodruhovia Joaquim Maria Machado de Assis, Lima Barreto

PETER MACSOVSZKY: Prvým mužom z Ria – a podľa niektorých aj prvým mužom brazílskej literatúry – je Joaquim Maria Machado de Assis (1839 – 1908).

Slováci potešili žilinské publikum. Bielorusov zdolali 2:1 Slovensko - Bielorusko, Andrej Šťastný

Slovenská hokejová reprezentácia uspela vo svojom úvodnom vystúpení na domácom medzištátnom turnaji Slovakia Cup, keď vo štvrtok v Žiline zdolala výber Bieloruska 2:1.

Otázky a odpovede: O očkovaní injekcia, očkovanie, vakcína, sestrička, ihla, vírus, baktéria, streptokok, chrípka, choroba

Chrípka môže zabíjať, a to buď priamo - zápal pľúc spôsobený vírusom chrípky, alebo nepriamo, ide o sekundárnu komplikáciu - komplikácie postihujúce pľúca, srdce, mozog či pečeň.

Hamburgerové žemle a hamburgre z hovädzieho mäsa (fotorecept) Hamburgerové žemle a hamburgre z hovädzieho mäsa (fotorecept)

Už dlhšiu dobu som uvažovala, že spravím doma hamburger. Teraz som sa na to odhodlala. Vnučka mi vravela, nech sa do nich ani nepúšťam, lebo určite nebudú také ako u Trávnička....

Jedenáste prikázanie: Vinohradu slúžiť budeš Jedenáste prikázanie: Vinohradu slúžiť budeš

Slovenka Viera a Francúz Yves Eychenneovci tvoria ojedinelý medzinárodný vinársky pár. Spoznali sa pred čosi viac ako štvrťstoročím. Ona mala rozbehnutú sľubnú kariéru vo veľkom...

Kambodža, dievčatá, bicykel, školáčky
Školáčky Autor: SITA/AP, Heng Sinith
Egypt, osol, somárik, chlapec, preteky,
čínsky lunárny nový rok, lampión, bicykel, artista, akrobat
čínsky lunárny nový rok, bubny, dieťa,
India, slon, ohnisko,
Západné Slovensko
zajtra ZDP 8 °C
pozajtra Z 7 °C