Pravda.sk

Pánovi pánovi premiérovi
z Horného Výplachu - nový, 23. diel!
Súťažte s Tetra Pak a ich FSC kartónmi
Vyhrajte ponorný mixér Philips HR1604
Štvrtok 23. 10. 2014
Meniny má Alojza
Počasie
Západné Slovensko P 14 °C
Ukrajinskí separatisti: Obnovíme ťažké boje, dobyjeme späť mestá Ukrajina, povstalci

Doneckí separatisti ohlásili tri dni pred parlamentnými voľbami na Ukrajine plán útoku na tri mestá na Donbase a tvrdia, že sa obnovia ťažké boje.

Aktivistom sa nepáčia tajnosti o novej nemocnici aktivisti, nemocnica

Pozastaviť výstavbu novej nemocnice v Bratislave a otvoriť čo najširšiu diskusiu. S týmito požiadavkami sa občianski aktivisti obrátili na prezidenta.

Gašparovičove námietky odročili rozhodnutie o Čentéšovi Čentéš

Karty na Ústavnom súde, ktorý rozhodoval o kauze nevymenovania Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora, zamiešal bývalý prezident Ivan Gašparovič.

O lúpežiach expolicajta prehovorili pred súdom svedkovia Ján Antoška, expolicajt

Expolicajt Ján Antoška stojí pred súdom zatiaľ za štyri lúpeže, ktoré mal spáchať ešte v službe. Postrelenie policajta pri zatýkaní jeho trest môže riadne zvýšiť.

Veľké malé domov stv, rtvs, televizia, studio, media,

PETER JAVŮREK: Ach jaj, tie verejnoprávne médiá... Nie, nebojte sa, táto úvaha vôbec nemá byť prvoplánovo politická.

Slovak Press Photo - takmer 90 najkrajších slovenských fotiek roka Slovak Press Photo 2014, Grand Prix, 1. miesto, Aktualita

Hlavnú cenu v súťaži Grand Prix Slovak Press Photo získal Michal Burza s fotografiou zo série Majdan. V jednotlivých kategóriách bodovali najmä série fotografií. Pozrite si najkrajšie slovenské fotky roku 2014.

Strati: Auto z 3D tlačiarne je realitou. Má stáť 17 500 dolárov Local Motors - Strati

Spoločnosť Local Motors splnila svoj sľub. Na výstave IMTC v Chicagu predstavila prvé auto vyrobené pomocou 3D tlače. Zatiaľ vyzerá ako nevydarený golfový vozík, no možno zmení automobilový priemysel.

Karfiol vo svetri Karfiol vo svetri

Cícerová domáca múka? Skúsila som a moja trpezlivosť nebola nekonečná. Naskytla sa otázka čo so vzniknutým produktom, niečo medzi hrubou múkou a prezlami. Ešteže pri recepte...

V tisícke vín sveta je 50 zo Slovenska V tisícke vín sveta je 50 zo Slovenska

Prestížny sprievodca najlepšími vínami sveta 1 000 meilleurs vins du Monde 2015 (1 000 najlepších vín sveta pre rok 2015), vydávaný každoročne Úniou enológov Francúzska, je na svete....

Quilling vianočný veniec (fotopostup) Quilling vianočný veniec (fotopostup)

Quilling je jednoduchý, efektný a prístupný všetkým vekovým kategóriám. Dnes sme si pripravili venček so zimnou témou, pretože podľa nás nie je nikdy priskoro začať s prípravami...

Západné Slovensko
zajtra P 14 °C
pozajtra J 12 °C