Pravda.sk

Zlatý výber Zľavomatu
Cestovateľská súťaž o 8 hodnotných pobytov
Otestujte sa:
Vyznáte sa v morských prúdoch?
Piatok 27. 2. 2015
Meniny má Alexander
Počasie
Západné Slovensko ODP 11 °C
Ak Savčenková vo väzení umrie, Rusko odsúdi celý svet, varujú Putina Nadežda Savčenková

Ukrajinská letkyňa, ktorá v Rusku čelí obvineniu z podielu na zabití dvoch ruských novinárov na Ukrajine, sa po 76 dňoch hladovky ocitla na pokraji smrti.

Primátor Bratislavy vodu káže a víno pije komunalne volby 2014, Ivo Nesrovnal, Bratislava,

Ivo Nesrovnal vyzval členov mestského zastupiteľstva, aby sa vzdali svojich odmien. Zníženie vlastného platu však zastupiteľstvu nenavrhol.

Nemecký parlament schválil pomoc Grécku Nemecko, Berlín, Bundestag, parlament, Merkelová

Nemecký Spolkový snem v piatok schválil predĺženie európskeho záchranného programu pre Grécko o štyri mesiace. Podporilo ho 542 z 587 prítomných poslancov

Číňania by pri diaľniciach zamestnali Slovákov dialnica stavba, D1, nedaleko Martina

Slovensko je v hľadáčiku čínskych stavebných firiem. Číňania zacítili miliardový projekt a trúfajú si na stavbu bratislavského obchvatu D4 a rýchlostnej cesty R7.

Dočasná čestná remíza Summit EÚ, Brusel, Belgicko, Alexis Tsipras

RADOVAN GEIST: V rokovaniach medzi Aténami a európskymi partnermi beží oddychový čas. Jeho podmienky nie sú pre vládu Syrizy katastrofou.

Roden si zahrá Masaryka Karel Roden - Lidice

Snímku Zločin v Polné, v ktorej sa objavia aj Karel Heřmánek ml., Jan Kačer, Stanislav Zindulka, František Němec alebo Miroslav Etzler, nakrúti Viktor Polesný.

Bonus na deti sa odpočíta priamo z dane dieťa, rodičovský, príspevok, peniaze

Pracujúci rodičia si môžu svoju daň znížiť o daňový bonus. Jeho výška dosahuje 21,41 eura mesačne na každé dieťa žijúce s rodičmi v jednej domácnosti.

VAT
Vedci objavili nový spôsob ako lokalizovať užívateľa smartfónu mobilný operátor, internet, telefón, smartfón, mobil, telefonovanie, 3G, 4G, LTE

Lokalizovať užívateľa smartfónu je možné nie len pomocou GPS alebo Wi-Fi. Vedcom už stačia aj obyčajné informácie o používaní telefónu.

Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan

Milovníci vína sa menia a ich nároky na víno rastú. Očakávajú, že za svoje peniaze dostanú kvalitné víno a spolu s ním aj krásny zážitok. Všíma si to Samuel Waldner, ktorý má v...

Pinata klaun (fotopostup) Pinata klaun (fotopostup)

Pinata je uzavreta nadoba, kasirovana nadoba, v ktorej su rozne sladkosti...hracky..zreby..kto co chce. Je na povraze, neustale nou hybeme, aby deti, ktore ju musia rozbit ,to mali stazene...My...

Kanada, orol, korisť
Orol Autor: SITA/AP, Tim Krochak
India, kamene, koľajnice, železnica, stavba
promócie, mobil
Španielsko, more, vlna
Eiffelova veža, Paríž, dron
Západné Slovensko
dnes ODP 11 °C
zajtra Z 10 °C