FOTO TÝŽDŇA
Pozrite si najkrajšie fotky 33. týždňa
Rýchle občerstvenie.
Prečo mu podliehame?
Utorok 2. 9. 2014
Meniny má Linda
Počasie
Západné Slovensko P 29 °C
Napady.Pravda.sk
Orlicu zo záchranného projektu zastrelil pytliak Orol skalný, orlica

Smutný koniec záchranenej orlice. V Strážovských vrchoch ju zastrelil neznámy pytliak. Cecilku, ako ju nazvali ochranári, objavil minulý mesiac hubár pri Záskalí.

Alojz Hlina má novú stranu Občania Alojz Hlina

„Chcem, aby sa podarilo vytvoriť nie projekt, lebo tých bolo dosť. Ľudia si zaslúžia stranu, ktorá vzniká na hodnotovom základe,“ zdôraznil Hlina.

V obci Láb na Záhorí spadla kostolná veža Láb, kostol, veža

V dedine Láb v malackom okrese v utorok krátko po 12.00 h spadla veža tamojšieho kostola a poškodený je aj oltár. Na mieste zasahujú hasiči a záchranári.

Plyn už tečie na Ukrajinu, Fico s Jaceňukom otvorili kohútik plyn, Fico, Jaceňuk, Borchardt

Slovensko v utorok oficiálne odštartovalo dodávky plynu na Ukrajinu. Komerčnú prevádzku otvorili premiéri Slovenska a Ukrajiny - Robert Fico a Arsenij Jaceňuk.

Ema nemá šlabikár škola, školáci, žiaci, vyučovanie, študenti

PETER JAVŮREK: Počasie v posledných dňoch už asi ani nemohlo dať dôraznejšie najavo, že je po letných prázdninách. Alebo tá zima a tie dažde naznačujú aj čosi o našom školstve?

Povstanie a kontinuita ČSR verzus slovenský štát SNP, vojaci

Aktivít protivníkov Slovenského národného povstania, ktoré sa podľa nich postavilo proti vlastnému národu a jeho štátnosti, pribúda tak, že sa tým už začala zaoberať prokuratúra.

Lada Priora: Má ešte právo na facelift? AutoVaz tvrdí áno! Lada Priora - 2015

Najočakávanejšou novinkou AutoVazu na autosalóne v Moskve bola nová Lada Vesta. Auto, ktoré veští svetlejšiu budúcnosť ruskej automobilky. Lenže Lada vypustila celkom nečakane do sveta aj prvú oficiálnu fotografiu úplne iného modelu – faceliftu obstarožnej Priory.

Iskrivá leánka je z kraja poctivého lekváru Iskrivá leánka je z kraja poctivého lekváru

Leto prináša vzrušujúce zážitky sprostredkované dobrým jedlom. Čoraz populárnejším sa stáva cestovanie k prameňom dobrého vína. Napríklad do Sikenice. Na jej vinice a sady padá...

Čo si všímať pri šteniatkach Čo si všímať pri šteniatkach

Možno aj vy rozmýšľate o kúpe štvornohého miláčika. Ak si nechcete vybrať práve zvieratko z útulku, tu je zopár tipov, na čo sa špeciálne zamerať pri šteniatkach.

atletická dráha, štadión
Strecha Autor: Reuters, CHINA DAILY
Kanye West, koncert
vulkán, láva, Island
Illinois, obloha, západ slnka
pena, extrémny beh
Západné Slovensko
zajtra P 29 °C
pozajtra J 29 °C