Pravda.sk

David Koller online o skupine Lucie:
Kto zažil dlhý vzťah, vie, čo to obnáša
Kvety, farby aj minimalizmus:
To najlepšie z týždňa módy v New Yorku!
Utorok 16. 9. 2014
Meniny má Ľudmila
Počasie
Západné Slovensko J 24 °C
Plynu prichádza o štvrtinu menej. Plnia Rusi zmluvu?
Plynu prichádza o štvrtinu menej. Plnia Rusi zmluvu?

Situácia s dodávkami ruského plynu na územie Slovenska sa zhoršuje. V utorok obmedzenie dodávok dosiahlo až 25 percent..

Napady.Pravda.sk
Rusko: Dodávky zbraní krajín NATO sú nabádaním k vojnovým zločinom Sergej Naryškin

Predseda dolnej komory ruského parlamentu varoval, že dodávky zbraní zo strany členských krajín NATO na Ukrajinu by znamenali nabádanie k páchaniu vojnových zločinov.

Policajti v Galante dali vyprázdniť školu polícia, policajt, policajti

Vyše tristo žiakov aj učitelia zo Základnej školy Zoltána Kodálya s vyučovacím jazykom maďarským v Galante museli v utorok nečakane odísť zo školy.

Pustá terasa pod rozhlasovou pyramídou sa mení na záhradu Komunitná záhrada, mestská záhrada, Pod pyramídou, RTVS, Slovenský rozhlas, terasa, zelená, zeleň, Mýtna ulica, SRo

Plocha ponúkne návštevníkom príjemné posedenie priamo pod unikátnou obrátenou pyramídou, ale aj možnosť vypestovať si vlastnú úrodu zeleniny.

Blíži sa koniec kopírovania údajov z platobných kariet? tatra banka inzercia

Skimming je tretím najčastejším prípadom zneužitia údajov z platobných kariet. Nová verzia aplikácie Tatra banka túto možnosť úplne eliminuje.

Ani to nebolelo Súdna rada, Najvyšší súd

PETER JAVŮREK: Ani to nakoniec nebolelo. Po druhom kole druhej voľby má Najvyšší súd svoju novú predsedníčku. Svoju novú predsedníčku má aj Súdna rada.

Cenu Anasoft litera získala Prvá a posledná láska Pavel Vilikovský

História sa opakuje. V poradí deviatym laureátom najprestížnejšej slovenskej literárnej ceny sa včera stal spisovateľ Pavel Vilikovský. Ocenenie získal už druhýkrát.

Minimálna mzda na život v Bratislave nestačí banka, poplatky, mince, peniaze

Jednotlivec môže na Slovensku pokryť výdavky na základné potreby z čistej minimálnej mzdy 305 eur len v niektorých regiónoch, nie však vo väčších mestách s vyššími nákladmi na bývanie.

Kura na zajaca (fotorecept) Kura na zajaca (fotorecept)

Trocha čudný názov, že? Je to kvôli omáčke, ktorá je tu najhlavnejšia. Je to omáčka na zajaca a je dosť pikantná, takže som ju aj čiastočne zjemnil tým, že som ubral z korenia...

Vládol domácemu vinárstvu, život mu, žiaľ, vzali nacisti Vládol domácemu vinárstvu, život mu, žiaľ, vzali nacisti

V Pannonii, unikátnom vinohradníckom území neďaleko Hlohovca, už dozrel Muškát moravský aj Iršaj Oliver. Sú to príjemne voňavé vína s pozoruhodnou živou kyselinkou. Takéto vína...

Ako udrzať kvety cez dovolenku, aby nám nevyschli (fotopostup) Ako udrzať kvety cez dovolenku, aby nám nevyschli (fotopostup)

Mam rada kvety a kazdy rok si ozdobim okna s muskatmi, pelargoniou apod. Casto cestujem a o kvety sa mi nema, kto postarat, aby ich popolieval a hlavne, aby prezili, kym sa vratim. Mam aj...

Tentoraz der, die, das. Otestujte sa z nemčiny! brandenburska brana flog dondes

Seriál testov, ktoré by mali zvládnuť absloventi základných škôl, pokračuje nemčinou. Ten, kto sa ju učil a aspoň sem-tam ju aj používa, by nemal mať najmenší problém.

Čo si všímať pri šteniatkach Čo si všímať pri šteniatkach

Možno aj vy rozmýšľate o kúpe štvornohého miláčika. Ak si nechcete vybrať práve zvieratko z útulku, tu je zopár tipov, na čo sa špeciálne zamerať pri šteniatkach.

Mexiko, hurikán
Hurikán Autor: SITA/AP, Victor R. Caivano
vietna, vojaci, prehliadka,
Bukurešť, okno, mačka
žirafa, ZOO Moskva
Matterhorn, Riffelsee
Západné Slovensko
zajtra J 24 °C
pozajtra P 24 °C