Pravda.sk

Tréner životosprávy:
Lepok je pre mozog drogou ako cukor
Referendum o rodine:
Všetky správy, názory, rozhovory a komentáre
Nedeľa 1. 2. 2015
Meniny má Tatiana
Počasie
Západné Slovensko P 3 °C
Viac právomocí obvoďákom. Prospeje to pacientom? lekár, doktor, choroba, vyšetrenie, nemocnica, ambulancia, pacient, fonendoskop

Tisíce pacientov budú meniť lekára. O tých, ktorí trpia cukrovkou, chorobami srdca či astmou, by sa mali od septembra starať všeobecní lekári.

Na východe Ukrajiny sa stále bojuje, v noci hrmeli delá Pušilin, Dejnego, Minsk

Najmenej 13 ukrajinských vojakov a šesť civilistov bolo zabitých počas uplynulých 24 hodín v potýčkach a ostreľovaniach medzi proruskými separatistami a vládnymi silami na východe Ukrajiny.

Požiar v domove dôchodkov v Hurbanove neprežili dvaja ľudia Kalifornia, požiar, oheň, hasiči

Dve osoby neprežili v sobotu požiar v domove dôchodcov v Hurbanove. Oznámila to hovorkyňa hasičov Zuzana Farkasová.

Vláda ukázala, ako by regulovala dôchodky z II. piliera II. pilier, Sociálna poisťovňa, dôchodok

Nízke dôchodky z druhého piliera prinesú nielen otvorenie celého systému, ale aj prísnejšiu reguláciu súkromných poisťovní, ktoré ich vyplácajú.

Kúzelník alebo demagóg? dôchodok, dôchodca, senior

IVAN ŠPÁNI: Prvý dôchodkový pilier je chromý, štát ho musí dotovať miliardou eur, stredná vrstva v ňom dopláca pri výpočte a valorizácii dôchodkov na úkor tých, čo doň odvádzali málo...

V kinách sa tento rok diéta nedrží Hviezdne vojny VII

Filmári, ktorí ešte svojim novým snímkam nevybrali dátum premiéry, to majú každým dňom ťažšie. Hluchých miest vo filmovom kalendári na rok 2015 totiž rýchlo ubúda.

Najhoršie jedlá a nápoje na nočné konzumovanie zeler, zelenina, chudnutie, výživa

Nočný nálet na chladničku zažil azda každý. Pre štíhlu líniu a zdravie je to doslova jed, ale nočným jedením trpí celý náš organizmus.

Toto je moja krv: Ste plus alebo mínus? krv, skúmavka, darcovstvo krvi

Poznáme štyri základné krvné skupiny: A, B, AB a 0. Čo však znamená tá pluska alebo mínuska za ňou? Ide o druhý najdôležitejší krvný skupinový systém Rh - Rhesus faktor.

Pappardelle s avokádom (fotorecept) Pappardelle s avokádom (fotorecept)

momentálne mám avokádové obdobie a málo času na varenie... našťastie to celkom dobre k sebe pasuje... avokádo nevyžaduje veľa času na prípravu a taký recept ako je tento uvaríte za...

Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan Majstri sveta vyvážajú ľadové na Taiwan

Milovníci vína sa menia a ich nároky na víno rastú. Očakávajú, že za svoje peniaze dostanú kvalitné víno a spolu s ním aj krásny zážitok. Všíma si to Samuel Waldner, ktorý má v...

Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup) Recy veci: Čo s obálkami, ktoré nam prišli poštou, krok č. 3 (fotopostup)

V kroku c.3. Vam ukazem naco mozme obalky este vyuzit. Aj ked poniektori maju pripomienky, ze Vianoce skoncili, ... zimne obdobie este trva, tak este pridam krok c.3

Otestujte sa: Ako poznáte slovenské mestá? Bratislava

Pripravili sme pre vás ďalšiu úlohu - na zväčša typických záberoch by ste mali spoznať deväť slovenských miest. Podarí sa vám to?

Náš kocúr - kastrovať alebo nie? Náš kocúr - kastrovať alebo nie?

Aj vášho kocúrika už chytilo ono známe pohlavne aktívne obdobie? Uvažujete nad kastráciou? Čítajte ďalej!

Západné Slovensko
zajtra P 3 °C
pozajtra J 3 °C