Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
atletico madrid, bayern mníchov,

V španielskom šlágri uspelo Atlético. Barcelonu podržal Messi

19.03.2017 20:29, aktualizované: 22:53

Atlético Madrid doma zvíťazilo nad FC Sevilla 3:1 v nedeľňajšom stretnutí 28. kola španielskej futbalovej La Ligy.

Antoine Griezmann.

Víťazstvo Atletica Madrid režírovali Francúzi Griezmann a Gameiro

05.03.2017 19:05, aktualizované: 22:42

Atlético Madrid doma triumfovalo nad Valenciou 3:0 v nedeľňajšom zápase 26. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže.

Fernando Torres

Hrôzu vystriedala úľava. Torresa prepustili z nemocnice

03.03.2017 06:48, aktualizované: 12:23

Minúty hrôzy zo štvrtkovej dohrávky 25. kola španielskej La Ligy na štadióne Riazor v La Coruni a obavy o život futbalistu Atlética Madrid Fernanda Torresa vystriedala úľava.

Lionel Messi

Barcelonu vykúpil hrdina Messi, Real otočil zápas z 0:2

26.02.2017 18:48, aktualizované: 22:49

Futbalisti FC Barcelona triumfovali v nedeľňajšom šlágri 24. kola najvyššej španielskej súťaže na pôde Atlética Madrid 2:1.

Kevin Gameiro

Gameiro zariadil triumf Atlética hetrikom za päť minút, gólový návrat Bala

18.02.2017 15:21, aktualizované: 23:25

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili na ihrisku Gijónu 4:1 v sobotňajšom stretnutí 23. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy.

Atlético Madrid, radosť

Atlético po dvoch zápasoch zabralo naplno, triumf Sevilly

17.12.2016 21:34, aktualizované: 22:53

Futbalisti Atlética Madrid po dvoch bodových stratách v španielskej lige a celkovo štyroch súťažných zápasoch v rade bez víťazstva zabrali naplno.

Ďalšie body sú fuč. Barcelona iba remizovala a na Real stráca šesť bodov

27.11.2016 23:08

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili hladko 3:0 v Pamplone nad miestnou Osasunou v nedeľňajšom stretnutí 13. kola najvyššej španielskej súťaže.

Real Madrid

Real zdolal Bilbao a vedie La Ligu

23.10.2016 18:39, aktualizované: 22:48

Futbalisti Realu Madrid doma zdolali hráčov Athletica Bilbao 2:1.

Real Madrid, Cristiano Ronaldo

Madridské tímy demolovali súperov v La lige s úžasným skóre 13:2

16.10.2016 11:30

Madridské tímy v sobotňajších zápasoch 8. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže spustili na svojich súperov nevídanú kanonádu.

Lionel Messi, Neymar

Messi okorenil návrat gólom, Atlético a Real predviedli kanonádu

15.10.2016 19:08, aktualizované: 22:59

Futbalisti FC Barcelona triumfovali v sobotňajšom stretnutí 8. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže na Camp Nou nad Deportivom La Coruňa jednoznačne 4:0.

Atlético Madrid, futbal, radosť

Atlético lídrom La Ligy, remíza Realu, Barca prehrala vo Vigu

03.10.2016 12:24

Lídrom najvyššej španielskej futbalovej súťaže je aj po 7. kole mužstvo z Madridu. Už však nie Real, ale Atlético.

Antoine Griezmann, Atlético Madrid

Real ratoval bod s Eibarom. Barcelona prehrala prestrelku vo Vigu

02.10.2016 14:30, aktualizované: 22:45

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili 2:0 (0:0) na trávniku FC Valencia v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 7. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy.

Franck Ribéry, Arturo Vidal, Bayern Mníchov

Madridské déja vu, Bayern bol v Španielsku opäť nulový

29.09.2016 09:20

Víťazstvom Atlética Madrid 1:0 nad Bayernom Mníchov sa skončil stredajší šláger v rámci 2. kola skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov.

Atlético doma víťazne, triumf Valencie na ihrisku nováčika

25.09.2016 22:54

Futbalisti Atlética Madrid na vlastnom ihrisku zvíťazili nad hráčmi Deportiva La Coruňa 1:0 v nedeľňajšom stretnutí 6. kola najvyššej španielskej dlhodobej súťaže La Ligy.

Real Madrid

Real aj Atlético nemali v lige problém. Barcelona šokovala

10.09.2016 19:00, aktualizované: 22:36

Futbalisti Atlética Madrid si pripísali prvú výhru v novej sezóne španielskej ligy. V treťom kole zvíťazili 4:0 na ihrisku Celty Vigo, ktorá stále čaká na prvý bod.

Cristiano Ronaldo, Real Madrid, Koke, Atlético Madrid

Madridské kluby pykajú. FIFA potvrdila zákaz prestupov pre Real a Atlético

08.09.2016 20:28, aktualizované: 21:22

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) potvrdila zákaz nakupovania hráčov pre madridské kluby Real a Atlético.

Toni Kroos

Kroos zariadil výhru Realu, Atlético opäť zakoplo s nováčikom

28.08.2016 14:03

Futbalisti Realu Madrid zdolali v sobotňajšom dueli 2. kola najvyššej španielskej súťaže na vlastnom ihrisku hráčov Celty Vigo 2:1.

Zinedine Zidane

Zidanovi sa páčil výkon mužstva, Simeonemu sa bod málil

22.08.2016 11:34

Madridské veľkokluby Real a Atlético rozdielne vstúpili do nového ročníka najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División 2016/2017.

Juanfran, Atlético Madrid

Smoliar Juanfran píše fanúšikom: Raz ten pohár získame

30.05.2016 20:30

Smoliar sobotňajšieho finále futbalovej Ligy majstrov Juanfran napísal fanúšikom Atlética Madrid v list, v ktorom im sľubuje európsku radosť.

Cristiano Ronaldo

Real v jedenástom nebi a opäť na streche Európy či Zákon prírody

29.05.2016 12:13

Ohlasy médií po finálovom stretnutí futbalovej Ligy majstrov Real Madrid - Atlético Madrid.