Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
Martin Šúrek, Michal Krištof

Nitra poľahky postúpila do semifinále, Nové Zámky znížili, prvý triumf Detvy

21.03.2017 20:42

Hokejisti HK Nitra sú prvými semifinalistami play off Tipsport ligy 2016/2017. Sériu s Popradom vyhrali 4:0 na zápasy.

Michal Krištof, hc nitra

Nitra chce v Poprade ukončiť sériu

20.03.2017 11:00

Súboj najofenzívnejšieho mužstva proti tímu s prepracovanou defenzívou má zatiaľ jednoznačný priebeh.

Marek Zagrapan

Poprad si doma poradil s Košicami, Bystrica zdolala po predĺžení Nitru

17.02.2017 19:34

Hokejisti Košíc prehrali 2:3 na ľade Popradu v piatkovom zápase 46. kola Tipsport ligy.

HK Poprad

V play off sa nebojíme nikoho, znie z Popradu

15.02.2017 18:32

Prehrali päť zápasov za sebou. Veria však, že negatívnu sériu zlomia už v piatok v tradičnom východniarskom derby s Košicami.

Marek Zagrapan, Karol Korím, Juraj Štefanka

Poprad prehral piaty zápas v sérii, hetrik Zvolenčana Klhůfka

14.02.2017 19:45, aktualizované: 20:55

Poprad doma nestačili na majstrovskú Nitru a podľahol 1:3 v utorkovom súboji 45. kola hokejovej Tipsport Ligy.

Marek Slovák

Nové Zámky získali v Poprade dva body, Bystričania Liptákov nešetrili

27.01.2017 20:00, aktualizované: 21:36

Hokejisti Nových Zámkov získali v piatkovom zápase 41. kola Tipsport ligy 2016/2017 na ľade Popradu jeden dva body za triumf 3:2 po predĺžení.

Tomáš Bulík

Piata prehra Liptákov v rade, doma nestačili na Poprad

20.01.2017 19:26

Hokejisti Liptovského Mikuláša prehrali s Popradom 2:3 v piatkovom stretnutí 40. kola Tipsport ligy 2016/2017.

Patrik Svitana

Nálada v Poprade graduje každým víťazstvom, vraví navrátilec Svitana

16.01.2017 21:18

Po tri a pol roku strávenom v zahraničí sa v januári vrátil domov pod Tatry. Svojmu materskému klubu výrazne pomáha k posunu tabuľkou nahor.

Andreas Štrauch, HK Poprad

Zlatú prilbu za november získal Popradčan Štrauch

20.12.2016 17:20

Útočník HK Poprad Andreas Štrauch sa stal víťazom hlasovania fanúšikov o najkrajší novembrový gól slovenskej hokejovej Tipsport ligy a počas januára bude nosiť zlatú prilbu.

Samuel Chalupa, Christián Pavlas

Poprad deklasoval Zvolen, v súboji nováčikov triumf Liptákov po predĺžení

02.12.2016 19:38, aktualizované: 20:32

Hokejisti Popradu deklasovali Zvolen 6:1 v piatkovom zápase 25. kola Tipsport ligy. Základy svojho úspechu položili "kamzíci" už v úvodnej tretine, ktorú vyhrali 3:0.

Arne Kroták

Poprad ukončil košickú sériu. Bystrica ozbíjala majstra z Nitry

13.11.2016 19:21

Hokejisti Košíc na vlastnom ľade prehrali s Popradčanmi 1:2 v nedeľňajšom stretnutí 19. kola slovenskej najvyššej súťaže Tipsport ligy.

Branislav Mezei

Liptáci otočili vývoj vo Zvolene, Poprad prekvapil na ľade majstra

11.11.2016 20:28, aktualizované: 21:30

Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili na ľade Zvolena 4:3 po predĺžení v piatkovom zápase 18. kola Tipsport ligy 2016/2017.

Marcel Ozimák

Popradčanov povedie Ozimák, Šupler bude konzultantom

07.11.2016 12:35, aktualizované: 13:56

Popradských hokejistov povedie do konca tejto sezóny nová trénerská dvojica Marcel Ozimák a František Štolc ml.

Dukla Trenčín, HK Poprad

V Poprade riešia trénerskú otázku, Jonák zrejme skončí

04.11.2016 13:00

Petr Jonák zatiaľ zostáva v pozíci trénera hokejistov Popradu, ale o pár dní to už nemusí platiť.

Arne Kroták

Žilina dala Popradu štyri góly. Mikuláš ukončil sériu

30.10.2016 18:31, aktualizované: 19:39

Hokejisti Žiliny zvíťazili na ľade Popradu 4:1 v nedeľňajšom zápase 17. kola Tipsport ligy 2016/2017.

Patrik Koyš

Koyš: Trénerovi sa odvďačujem za dôveru

19.10.2016 08:00

Do Martina ho pritiahol z Popradu tréner Pavol Paukovček a našiel mu miesto v prvej formácii.

Jan Chábera, Dukla Trenčín

Poprad sa naďalej trápi. Nové Zámky vyhrali v Košiciach

16.10.2016 18:33, aktualizované: 20:33

Trápenie hokejistov HK Poprad pokračuje. Mužstvo spod Tatier podľahlo Liptovskému Mikulášu 2:4 a utrpelo už štvrtú prehru za sebou.

Poprad si poradil s dvadsiatkou

06.10.2016 20:27

Hokejisti HK Poprad zvíťazili v Piešťanoch 4:1 nad hráčmi HK Orange 20 v stretnutí 10. kola Tipsport ligy 2016/2017.

Martin Dudáš, Lukáš Paukovček

Gólové hody v Tipsport Lige. Nitra si poradila s Košicami, debakel Popradu

30.09.2016 20:48, aktualizované: 21:20

Hráči úradujúceho majstra HK Nitra zvíťazili v šlágri 8. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže nad bronzovým tímom z uplynulej sezóny HC Košice 6:4.

Dávid Bondra, Peter Hamerlík

Poprad sa dohodol aj s Bondrom. Synovi legendy sa splní sen

30.08.2016 13:54

Stále sa tvoriaci káder hokejistov HK Poprad pre nastávajúcu tipsportligovú sezónu najnovšie pribral útočníka Dávida Bondru a ruského obrancu Michaila Potechina.