Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
HOKEJ-TL: Nitra – Žilina

Bojujeme za každého stavu, Nitru sme už pred rokom trápili, tvrdí Tomek

30.03.2017 13:26

Sedem zápasov za 12 dní museli odohrať hokejisti Žiliny, kým postúpili do semifinále Tipsport ligy.

Patrik Lušňák

Žilina postúpila aj keď so Zvolenom dvakrát prehrávala

29.03.2017 20:42

Hokejisti Žiliny vyradili Zvolen a stali sa štvrtými postupujúcimi do semifinále play-off Tipsport ligy. V siedmom zápase zdolali svojho súpera tesne 3:2.

Zvolen, Žilina

Zvolen je pred siedmym zápasom lepšie naladený, Jančuška rozladený

28.03.2017 09:16

Štvrťfinálová séria play-off medzi Žilinou a Zvolenom dospela do posledného možného duelu, v ktorom sa rozhodne o zvyšnom postupujúcom medzi semifinálovú štvorku Tipsport ligy.

Košice, hokej, radosť

Košice odvrátili mečbal, Žilina ho získala

25.03.2017 20:50, aktualizované: 22:07

Hokejisti HC Košice si v sobotu pred svojimi priaznivcami udržali nádej na celkový úspech proti hráčom MHC Martin vo štvrťfinále play off Tipsport ligy.

Bruno Mráz

Útočník Zvolena Bruno Mráz: Séria nemá favorita. Ide sa až na krv

25.03.2017 09:32

Hokejisti Žiliny a Zvolena predvádzajú vo štvrťfinále Tipsport Ligy ofenzívne divadlo a napĺňajú papierové predpoklady.

HOKEJ-TL: Martin - Košice

Martin má dva mečbaly, Zvolen uspel v prestrelke

23.03.2017 20:53, aktualizované: 21:08

Hokejisti MHC Martin zvíťazili 3:0 nad hráčmi favorizovaného HC Košice.

Martin Dudáš, Róbert Varga

Bartánus hetrikom zariadil triumf Košíc, víťazný obrat Žiliny

18.03.2017 20:42, aktualizované: 22:03

Hokejisti HC Košice vstúpili víťazne do štvrťfinále play off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy.

Zvolen, Žilina, Hokej, ilustračná foto, Tipsport Liga

Rozhodne srdce, zhodujú sa tabuľkoví susedia

18.03.2017 11:00

Keď Žilina naposledy zdolala Zvolen v play off, na jeho konci prežívala dovtedy nepoznanú eufóriu.

Tibor Kutálek

Liptovský Mikuláš získal tri body, v Banskej Bystrici sa nehralo

26.02.2017 17:46, aktualizované: 20:46

Hokejisti Nitry na vlastnom ľade zdolali hráčov Trenčína 4:3 v nedeľňajšom stretnutí 49. kola slovenskej Tipsport ligy.

Marek Zagrapan, Karol Korím, Juraj Štefanka

Poprad prehral piaty zápas v sérii, hetrik Zvolenčana Klhůfka

14.02.2017 19:45, aktualizované: 20:55

Poprad doma nestačili na majstrovskú Nitru a podľahol 1:3 v utorkovom súboji 45. kola hokejovej Tipsport Ligy.

Lukáš Paukovček, Radovan Puliš

Puliš: Posunul som sa na centra. Funguje to parádne

12.12.2016 16:30

V predošlých dvoch sezónach ho vo Zvolene skvelými prihrávkami zásoboval elitný tvorca hry Kamil Brabenec.

Samuel Chalupa, Christián Pavlas

Poprad deklasoval Zvolen, v súboji nováčikov triumf Liptákov po predĺžení

02.12.2016 19:38, aktualizované: 20:32

Hokejisti Popradu deklasovali Zvolen 6:1 v piatkovom zápase 25. kola Tipsport ligy. Základy svojho úspechu položili "kamzíci" už v úvodnej tretine, ktorú vyhrali 3:0.

Ernest Bokroš, dvadsiatka

Dvadsiatka zaskočila Zvolenčanov

01.12.2016 20:41

Hokejisti HK Orange 20 dosiahli v Tipsport lige svoje premiérové víťazstvo od 25. októbra a len druhé celkovo z dvadsiatich pokusov.

Trenčín rozstrieľal Nitru, Zvolen Žilinu. Bacashihua vychytal nulu

20.11.2016 19:30, aktualizované: 20:47

Hokejisti HC Košice si odviezli tri body z Nových Zámkov, kde vyhrali len tesne 2:1. Liptovský Mikuláš zdolal po predĺžení Poprad 4:3.

Branislav Mezei

Liptáci otočili vývoj vo Zvolene, Poprad prekvapil na ľade majstra

11.11.2016 20:28, aktualizované: 21:30

Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili na ľade Zvolena 4:3 po predĺžení v piatkovom zápase 18. kola Tipsport ligy 2016/2017.

ladislav nagy, hc košice

Košice poľahky zdolali Zvolen, majster podľahol Žiline

23.10.2016 19:42, aktualizované: 21:40

Hokejisti Košíc potvrdili úlohu favorita a v domácom prostredí zdolali tím Zvolena 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 15. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2016/2017.

Tomáš Kopecký

Vicemajster uspel na ľade nováčika. Zvolenu nepomohol ani nový tréner

21.10.2016 19:52

Hokejisti Liptovského Mikuláša prehrali v piatkovom dueli 14. kola najvyššej slovenskej súťaže 2016/2017 s tímom Banskej Bystrice presvedčivo 1:5.

Andrej Podkonický

Vo Zvolene skončili tréneri Turek a Podkonický. A-tím prevezme Staš

20.10.2016 19:58

Josef Turek a ani jeho asistent Andrej Podkonický už nie sú trénermi hokejového HKM Zvolen. Obaja vo svojich funkciách vo štvrtok skončili.

Lukáš Dubeň

Lukáš Dubeň zo Zvolena: Bola to gólová premiéra ako zo sna

10.10.2016 19:10

Premiérové tri góly v hokejovej Tipsport lige dosiahol vo veľmi krátkom čase. Za necelých jedenásť minút sa obranca Zvolena Lukáš Dubeň (20) hetrikom zapísal do streleckej listiny.

Poprad - Nitra

Košice si schuti zastrieľali. Nitra si poradila s Popradom

02.10.2016 19:41, aktualizované: 20:05

Hokejisti domáceho MHk 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili 4:1 nad hráčmi HKM Zvolen v stretnutí nedeľňajšieho 9. kola Tipsport ligy 2016/2017.