Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
Košice, Liberec, Bartoš, Lašák

Jano vs. Jano. České play off je o slovenských brankároch

27.03.2017 11:42

Slovenskí brankári ovládli českú ligu. Všetci štyria semifinalisti sa spoliehajú na ich služby.

Marek Čiliak

Boj o český titul bude možno bude v rukách slovenských brankárov

20.03.2017 14:21

Slovenskej légii brankárov v českej hokejovej extralige sa darí.

Všetci hráči Liberca si po roku siahli na pohár. Treba si to užiť, vraví Lašák

04.03.2017 10:27

V hokejovom Liberci v piatok večer prepukli oslavy, aj keď zatiaľ len s polovičnou pointou. Po roku sa opäť teší zo zisku Prezidentského pohára pre víťaza základnej časti českej Tipsport extraligy.

branislav konrád, repre

Konrád vychytal nulu. Výhry dosiahli aj Janus s Lašákom

19.02.2017 20:21

Hokejisti Olomouca doma triumfovali nad Chomutovom tesne 1:0. V stretnutí zohrali výraznú úlohu slovenskí brankári na oboch stranách.

Jaroslav Janus.

Janus nedoprial Libercu rekord, Lašák sa vracia

28.11.2016 13:04

Hokejisti Liberca v nedeľu siahali na vyrovnanie třineckého rekordu v dĺžke víťaznej série v najvyššej českej súťaži zo sezóny 2014/15.

Lašák neinkasoval 224 minút, atakuje klubový rekord Melicherčíka

27.10.2016 14:27

Skúsený slovenský brankár Ján Lašák má na dosah klubový rekord hokejového Liberca v počte odchytaných minút bez inkasovaného gólu.

Staršina Lašák: Aj brankári sa musia vzdelávať

26.10.2016 08:00

Česká hokejová extraliga bola v minulosti pre slovenských brankárov takmer zakliata. Nevedeli sa v nej poriadne uchytiť a udomácniť.

Lašák zatiahol roletu. V českej lige ho nikto neprekonal už 180 minút

24.10.2016 18:44

Skúsený slovenský brankár Ján Lašák je aktuálne v najvyššej českej hokejovej súťaži na neprekonanie.

adam žampa, adreas žampa

Adam Žampa: Detskí fanúšikovia sú fajn, ja sám som obdivoval Lašáka

30.05.2016 15:00

Reprezentant v zjazdovom lyžovaní, Adam Žampa, je už na záujem fanúšikov zvyknutí. Milo prekvapiť ho dokážu najmä deti, ktoré od neho nesmelo žiadajú fotografiu.

Slovenskí fanúšikovia, osobnosti

Slováci mali na viac, tvrdí Lašák. Na čele SZĽH chce Lintnera

19.05.2016 14:50

S výkonmi slovenských hokejistov na 80. majstrovstvách sveta v Rusku nebol spokojný ani dlhoročný reprezentačný gólman Ján Lašák.

Ján Lašák

Lašák sa zastal hokejistov a obul do Cígera: Kouč má za svojimi hráčmi stáť

12.05.2016 19:10

Mohutná kritika na hlavy slovenských hokejistov po prehrách s Nemeckom (1:5) a Bieloruskom (2:4) na MS v Petrohrade sa prestáva páčiť Jánovi Lašákovi.

Ján Lašák

Lašák chcel v Košiciach skončiť. Nechytil som tam ani volejbalovú loptu

25.04.2016 16:30

Slovenský hokejový brankár Ján Lašák dosiahol na tretie zlato v kariére. Oslavy triumfu si tridsaťsedemročný majster sveta z roku 2002 v službách Liberca užíva po 11 rokoch.

hokej, Liberec, radosť, Liga majstrov

Liberec získal titul. V predĺžení o tom rozhodol Slovák Martin Bakoš

24.04.2016 21:20

Hokejisti Liberca získali premiérový majstrovský titul, keď v šiestom zápase vyhrali na ľade Sparty Praha 2:1 po dvojnásobnom predĺžení.

Branko Radivojevič

Druhé miesta si nik nepamätá, burcuje Radivojevič

08.04.2016 08:00

Marš Liberca do finále českej extraligy, pod ktorým nechýba výrazný podpis trojice slovenských hokejistov vzbudzuje rešpekt.

O titule snívame. S pokorou a bez siláckych rečí, vraví Lašák

10.03.2016 07:00

Hokejisti Liberca vytvorili nový rekord a pomaznali sa s Prezidentskou trofejou pre víťaza základnej časti českej extraligy.

Lašák už mal čierne myslienky. Teraz chce prekonávať rekordy

16.02.2016 16:20

Slovenský brankár Ján Lašák je jedným zo základných kameňov hokejového Liberca a aj vďaka jeho výkonom sú Bílí Tygři na čele českej extraligy o deväť bodov pred Spartou Praha.

Ján Lašák

Lašákovi v ťažkých časoch pomáhala psychologička

23.09.2015 14:00

Po návrate legendárneho brankára Dominika Hašeka do Pardubíc v roku 2009 chcel vtedajší slovenský gólman Ján Lašák skoncovať s hokejom.

Ján Lašák

Lašák plánuje skončiť až po štyridsiatke

23.07.2015 16:40

Skúseného slovenského hokejového brankára Jána Lašáka čaká ďalšia sezóna v českej extralige, pôsobiť v nej bude opäť v Liberci, rovnako ako v tej predchádzajúcej.

Ján Lašák

Lašák chce s Libercom uspieť. V 36 rokoch pracuje na zmene štýlu

22.07.2015 11:01

Slovenský hokejový brankár Ján Lašák sa chce aj naďalej udržať v špičke a v nadchádzajúcej sezóne by rád pomohol Libercu k úspechu v najvyššej domácej súťaži.

Pekka Rinne

Skvelý Rinne. Obral Lašáka o rekord

11.05.2015 18:04

Fínsky hokejový brankár Pekka Rinne prekonal novodobý rekord v počte minút bez inkasovaného gólu na majstrovstvách sveta, ktorý doteraz od roku 2004 držal Ján Lašák.