Štvrťfinálová séria play-off medzi Žilinou a Zvolenom dospela do posledného možného duelu, v ktorom sa rozhodne o zvyšnom postupujúcom medzi semifinálovú štvorku Tipsport ligy.

Hokejisti HC Košice si v sobotu pred svojimi priaznivcami udržali nádej na celkový úspech proti hráčom MHC Martin vo štvrťfinále play off Tipsport ligy.

Hokejisti MHC Martin zvíťazili 3:0 nad hráčmi favorizovaného HC Košice.

Martin Dudáš, Róbert Varga

Bartánus hetrikom zariadil triumf Košíc, víťazný obrat Žiliny

18.03.2017 20:42, aktualizované: 22:03

Hokejisti HC Košice vstúpili víťazne do štvrťfinále play off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy.

Marek Zagrapan, Karol Korím, Juraj Štefanka

Poprad prehral piaty zápas v sérii, hetrik Zvolenčana Klhůfka

14.02.2017 19:45, aktualizované: 20:55

Poprad doma nestačili na majstrovskú Nitru a podľahol 1:3 v utorkovom súboji 45. kola hokejovej Tipsport Ligy.

žilina, rozhodca,

Žilinčania plnia tichý plán. Chýbajú len diváci

06.12.2016 09:00

V minulej sezóne sa po troch rokoch trápenia a dvoch zvládnutých barážach konečne prebojovali do vytúženého play off.

Arne Kroták

Žilina dala Popradu štyri góly. Mikuláš ukončil sériu

30.10.2016 18:31, aktualizované: 19:39

Hokejisti Žiliny zvíťazili na ľade Popradu 4:1 v nedeľňajšom zápase 17. kola Tipsport ligy 2016/2017.

David Laliberté

V Žiline snívajú o postupe. Favoritom je však Nitra

11.03.2016 09:00

Tabuľkové postavenie, vzájomné zápasy aj priepastný 29-bodový rozdiel hovoria jednoznačne v prospech druhého tímu po základnej časti. Na postup však pomýšľa aj jeho súper.

HOKEJ-TL: Poprad – Martin

Martin vyhral v Poprade a zahrá si play off

06.03.2016 19:48

Hokejisti MsHK DOXXbet Žilina ťahali za kratší koniec v nedeľňajšom stretnutí záverečného 54. kola základnej časti Tipsport ligy 2015/2016 proti HK Nitra, s ktorým prehrali 0:2.

Gabriel Spilar

Košice v závere rozhodli o výhre nad Nitrou, Žilina do play-off

19.02.2016 20:50, aktualizované: 22:20

Hokejisti vedúcich Košíc v absolútnom závere piatkového šlágra 48. kola Tipsport ligy proti Nitre otočili nepriaznivý vývoj a strhli víťazstvo na svoju stranu.

václav stupka, dukla trenčín, mšhk žilina

Dole sa už nepozeráme, potvrdzuje čerstvý reprezentant Stupka

17.02.2016 17:40

Václav Stupka patrí medzi opory hokejistov Žiliny, pravidelne boduje a na nedávnom turnaji v Innsbrucku zažil premiéru v reprezentačnom drese olympijského tímu.

LukṚ Handlovský

Handlovskému prospela zmena. Žiline jeho príchod

07.01.2016 18:15

Po jeho príchode sú zrazu úspešnejší. Vyšvihli sa na ôsmu priečku, ktorá zaručuje postup do play off. V stredu si dokonca poradili aj s dovtedy vedúcou Nitrou.

HC Košice

Košice uspeli na ľade Žiliny, v Bystrici úradoval Mikula

10.11.2015 19:30, aktualizované: 21:06

Hokejisti úradujúceho majstra HC Košice zvíťazili v utorkovom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže na ľade MsHK DOXXbet Žilina 3:0.

Jakúbek, Ručkay

Nitra otočila zápas s Trenčínom. Skalica prekvapila vicemajstra

25.10.2015 19:07, aktualizované: 19:42

V nedeľňajšom súboji 16. kola hokejovej Tipsport ligy zvíťazili hráči Nitry na ľade Trenčína 5:4 po samostatných nájazdoch.

MsHK DOXXbet Žilina, radosť, hokej

Košice sa nevymanili z krízy a podľahli aj Žiline

09.10.2015 19:20, aktualizované: 21:43

Hokejový majster z Košíc sa nevymanil z výsledkovej krízy ani v piatok v Žiline.

Romančík, Horváth, Demel

Skalica zvládla dôležitý súboj a dotiahla sa na predposlednú Žilinu

08.02.2015 19:57

Hokejisti Skalice zvládli dôležitý zápas o záchranu medzi slovenskou elitou proti ďalšiemu "namočenému" tímu zo Žiliny.

fanúšikovia

Vicemajster z Nitry prehral tretíkrát v rade. Bystričania zbíjali vo Zvolene

04.01.2015 19:23, aktualizované: 20:38

Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili v nedeľňajšom stredoslovenskom extraligovom derby na ľade Zvolena 4:1.

Jan Dlouhý

Zemetrasenie v Žiline. Štyria hráči neprijali zníženie platov a skončili

05.12.2014 11:21

V hokejovej Žiline prišlo k hráčskemu zemetraseniu, mužstvo MsHK DOXXbet podľa informácií webu hokej.sk opustila štvorica hráčov, medzi nimi aj lídri kabíny.

Žilina. Poprad

Žilinčania opäť zverejnili platy hráčov. Zarábajú od 450 do 4000 eur

02.10.2014 11:55

Mestský hokejový klub Žilina urobil po roku na Slovensku netradičný krok a na svojom webe opäť zverejnil hráčske zmluvy i so základnými platmi.

Košice, Poprad

V košickej dráme uspel Poprad. V Piešťanoch padlo jedenásť gólov

28.09.2014 19:29, aktualizované: 21:24

Až samostatné nájazdy rozhodli o triumfe hokejistov Popradu na ľade úradujúceho majstra v Košiciach.