20.03.2017 12:57

Paulína Fialková sa v sezóne 2015/2016 premiérovo stala Kráľovnou biatlonovej stopy.

V Osle dominovala domáca Eckhoffová. Fialková na 14. mieste

19.03.2017 13:01

Domáca biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v nedeľu v nórskom Osle-Holmenkollene v pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom.

Fialková útočila na pódium, pokazila však poslednú streľbu

18.03.2017 13:35, aktualizované: 16:12

Fínska biatlonistka Mari Laukkanenová sa v sobotu v Osle-Holmenkollene napriek jednej chybe na strelnici stala víťazkou stíhacích pretekov na 10 km.

Fantastická Fialková. V stíhačke poskočila z 37. na 5. miesto

11.03.2017 16:46, aktualizované: 20:12

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová napriek jednému trestnému okruhu zvíťazila vo fínskom Kontiolahti.

Ivona Fialková

Štafety ovládli Nemky a Francúzi. Slováci zaostali

05.03.2017 10:43, aktualizované: 18:41

Francúzski biatlonisti Jean-Guillaume Béatrix, Simon Fourcade, Simon Desthieux a Martin Fourcade zvíťazili v nedeľu v Pjongčangu v pretekoch štafiet mužov na 4x7,5 km.

Fialková sa v Pjongčangu dostala do Top 10, Dahlmeierovej double

04.03.2017 11:47, aktualizované: 17:30

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová suverénne zvíťazila v stíhacích pretekoch na 10 km v kórejskom Pjongčangu v rámci ôsmeho z desiatich podujatí zarátaných do SP.

Dahlmeierová víťazkou šprintu, sestry Fialkové skončili v druhej desiatke

02.03.2017 13:59, aktualizované: 19:10

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová zvíťazila vo štvrtok v rýchlostných pretekoch na 7,5 km v kórejskom Pjongčangu.

Fialková: Mala som napätie, či príde forma. Prišla

20.02.2017 14:08, aktualizované: 17:20

V tejto sezóne jej biatlon poriadne chutil až na majstrovstvách sveta v Hochfilzene. "Pred nimi ma sužovali zdravotné problémy," vraví Paulína Fialková.

Paulína Fialková, Laura Dahlmeierová

Dahlmeierová získala piate zlato, nadšená Fialková lepšia než Kuzminová

19.02.2017 13:06, aktualizované: 17:04

Dahlmeierová sa s náskokom 4,6 sekundy stala víťazkou pretekov na 12,5 km s hromadným štartom na záver programu žien na MS v Hochfilzene.

Fialková sa posunula o devätnásť priečok. Kuzminová klesla o päť

12.02.2017 11:14, aktualizované: 11:42

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová zvíťazila v nedeľňajších stíhacích pretekoch na 10 km na majstrovstvách sveta v rakúskom Hochfilzene (9. - 19. februára).

Domáci úspech v Osrblí. Paulína Fialková finišovala tretia v šprinte

03.02.2017 13:43

Domáca biatlonistka Paulína Fialková skončila tretia v piatkovom šprinte na 7,5 km v Brezne-Osrblí na úvod 6. kola IBU Cupu.

Gabriela Soukalová

Koukalová a Babikov ovládli stíhačku, Fialková bodovala

04.12.2016 12:44, aktualizované: 15:15

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová dosiahla prvé víťazstvo v tejto sezóne Svetového pohára, keď v nedeľu vo švédskom Östersunde ovládla stíhacie preteky na 10 km.

Fialková si aj na dovolenku berie snehové vločky

11.09.2016 09:50

Dvakrát sa umiestnila v prvej desiatke v pretekoch prestížneho Svetového pohára. Z majstrovstiev Európy v Ťumeni si priviezla dve strieborné medaily.

Laura Dahlmeierová.

Víťazkou stíhacích pretekov suverénna Dahlmeierová, P. Fialková 23.

06.03.2016 17:05

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová aj zásluhou dvadsiatich rán do čierneho triumfovala so značným náskokom 48,3 sekundy v nedeľňajších stíhacích pretekoch na 10 km na majstrovstvách sveta 2016 v nórskom Osle-Holmenkollene.

Potešili by výkony z Ťumene, želá si Paulína Fialková

03.03.2016 05:00

S týmito disciplínami sa spájajú aj najväčšie slovenské očakávania na MS v nórskom Osle-Holmenkollene. Začínajú sa pretekmi miešaných štafiet na 2x6 km a 2x7,5 km.

Fialková bola nepresná. Napriek tomu je vicemajsterkou Európy

28.02.2016 12:14

Slovenská biatlonistka získala striebro v nedeľňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom.

Fialková skončila na ME v biatlone v stíhačke na peknom piatom mieste

27.02.2016 12:00

Slovenská reprezentantka v biatlone Paulína Fialková obsadila výborné piate miesto v sobotňajších stíhacích pretekoch žien na 10 km na majstrovstvách Európy v ruskom Ťumeni.

Jana Gereková

Veľký úspech slovenských biatlonistov! Na ME získali striebro

24.02.2016 15:40, aktualizované: 20:06

Slovenskí biatlonisti Paulína Fialková, Jana Gereková, Matej Kazár a Martin Otčenáš získali striebro v pretekoch miešaných štafiet na majstrovstvách Európy v ruskej Ťumeni.

Gabriela Soukalová.

V Ruhpoldingu vyhrala Soukalová, Fialková pálila tentoraz nepresne

16.01.2016 13:20

Česká líderka priebežného celkového hodnotenia Gabriela Soukalová aj vďaka bezchybnej streľbe, ktorú predviedla ako jediná, zvíťazila v nemeckom Ruhpoldingu.

Fialková pridala ďalší pekný výsledok. V Ruhpoldingu skončila siedma

14.01.2016 16:26, aktualizované: 17:23

Dorothea Wiererová s náskokom 54,4 sekundy aj vďaka bezchybnej streľbe zvíťazila v Ruhpoldingu vo vytrvalostných pretekoch na 15 km v rámci 5. kola SP.