Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
Peter Budaj

Žiadna Ufa. Budaj dementoval správy o odchode do KHL

17.03.2017 12:30

Slovenský brankár Peter Budaj dementoval informácie o svojom odchode do klubu Kontinentálnej hokejovej ligy Salavat Julajev Ufa.

Peter Budaj

Budaj od ďalšej sezóny v Ufe, hlásia Rusi

16.03.2017 13:18

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj bude od nasledujúcej sezóny pôsobiť v klube KHL Salavat Julajev Ufa, hlásia Rusi.

Peter Budaj

Triumf v novej maske. Budaj nastúpil s Flandersom ako bohom búrky

14.03.2017 14:07

Druhý zápas v drese hokejovej Tampy Bay a prvé víťazstvo. Brankár Peter Budaj 26 zásahmi výrazne prispel k triumfu o play off bojujúcej Tampy na ľade New Yorku Rangers 3:2.

Peter Budaj, Rick Nash,

Budaj vychytal prvé víťazstvo v drese Tampy, Chára prispel k triumfu gólom

14.03.2017 07:20, aktualizované: 09:04

K triumfu Bostonu na ľade Vancouveru 6:3 v pondelkovom zápase Národnej hokejovej ligy pomohol gólom aj kapitán Bruins Zdeno Chára.

Peter Budaj

Tatar zachránil 1,8 s pred koncom aspoň bod, Budaj v premiére neuspel

04.03.2017 07:17, aktualizované: 10:00

Slovenský hokejista Tomáš Tatar gólom 1,8 s pred koncom riadneho hracieho času zariadil predĺženie v zápase NHL Calgary - Detroit.

Peter Budaj

Z tepla do tepla. Budaj výmenu nečakal, teší sa na novú šancu

28.02.2017 11:52

Rozhodnutie vedenia klubu zámorskej hokejovej NHL Los Angeles Kings vymeniť Petra Budaja do Tampy Bay Lightning slovenského gólmana trochu prekvapilo, no necíti sklamanie.

Peter Budaj

Kings poslali Budaja do Tampy. Pribalili mu mladíka Černáka

27.02.2017 07:04

Hneď dvaja slovenskí hokejisti sa stali predmetom výmeny v NHL. Brankár Peter Budaj a obranca Erik Černák opúšťajú organizáciu Los Angeles Kings a mieria na opačnú stranu USA.

Marián Gáborík, Peter Budaj

Budaj je vďačný aj šťastene, Gáborík nebodoval osem zápasov

22.02.2017 11:51

Po troch prehrách za sebou pribudlo slovenskému hokejovému brankárovi Petrovi Budajovi do štatistík v NHL 2016/2017 opäť víťazstvo.

Richard Pánik

Veľký večer Richarda Pánika: Dal gól, prihrával a pridal aj 5 plusiek

22.02.2017 07:04

Skvelý zápas odohral slovenský hokejový útočník v službách Chicaga Richard Pánik v utorok v zápase NHL v St. Paul.

Jonathan Quick

Bude mať Budaj problém? Quickov návrat sa očakáva v prvej polovici marca

21.02.2017 10:00

Americký hokejový reprezentant Jonathan Quick sa po vážnom zranení čoskoro opäť postaví do bránky Los Angeles.

Peter Budaj, Jake Muzzin, Alec Martinez

Budaj: Zápas hviezd je len pozlátko. Dôležitejšie je, že sa mi darí

11.02.2017 09:00

Pred dvoma rokmi prežil Peter Budaj hororovú sezónu. V drese St. John's IceCaps - farme Winnipegu - odchytal v AHL 19 zápasov.

Peter Budaj

Cehlárik nehral, Budaj vychytal víťazstvo na Floride

10.02.2017 07:18

Hokejisti Los Angeles po troch zápasoch bez streleného gólu až šesťkrát skórovali vo štvrtok na ľade Floridy a triumfovali tam 6:3.

Nikita Kučerov

Budaj a spol. opäť prehrali 0:5

08.02.2017 07:26

Štyria slovenskí hokejisti vo dvoch tímoch sa v utorkových zápasoch NHL bodovo nezviditeľnili a ich mužstvá zaznamenali prehry.

Peter Budaj

Skvelý Budaj treťou hviezdou týždňa v NHL

06.02.2017 19:10

Slovenskému brankárovi v službách Los Angeles Petrovi Budajovi sa ušla pocta tretej hviezdy týždňa v Národnej hokejovej lige.

Peter Budaj

Budaj sa tentokrát nevyznamenal. Z 15 striel chytil iba jedenásť

05.02.2017 21:10, aktualizované: 06.02.2017 07:14

Hokejisti Los Angeles Kings prehrali na ľade Washingtonu 0:5 v stretnutí NHL. Slovenský gólman Peter Budaj odchytal prvé dve tretiny a zneškodnil 11 z 15 striel súpera.

Peter Budaj

Famózny Budaj vygumoval celú Philadelphiu. Za chrbát nepustil žiadny puk

04.02.2017 22:10, aktualizované: 05.02.2017 08:58

Hokejisti Los Angeles Kings zvíťazili na ľade Philadelphie 1:0 po predĺžení v sobotňajšom zápase zámorskej NHL. O triumfe hostí rozhodol v 3. min predĺženia Jeff Carter.

Budaj v strehu. Quickov návrat na ľad sa blíži a chce chytať

03.02.2017 14:35

Návrat Jonathana Quicka, ktorého zranenie slabín v úvodnom zápase sezóny nečakane pripravilo Petrovi Budajovi v drese Los Angeles sezónu snov, do NHL sa už nezadržateľne blíži.

Peter Budaj

AHL ho nezlomila. Budaj žiari ako nikdy predtým

02.02.2017 20:30

Nik v NHL nemá na konte viac čistých kont. Len Cam Talbot z Edmontonu odchytal viac stretnutí.

Peter Budaj

Nadšený Budaj chváli Cartera, spoločne ťahajú kráľov

02.02.2017 10:39

Viac čistých kont než Peter Budaj nedosiahol v tejto sezóne Národnej hokejovej ligy nijaký iný brankár.

Peter Budaj

Slováci potiahli Los Angeles. Budaj nulou, Gáborík víťazným gólom

02.02.2017 07:36

Slovenský brankár Peter Budaj dosiahol šieste čisté konto v sezóne a celkovo sedemnáste v kariére v Národnej hokejovej lige.