Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
Jets Penguins Hockey

Pánik gólom pomohol Chicagu do play off, Crosby hetrikom zostrelil Floridu

19.03.2017 22:05, aktualizované: 20.03.2017 07:40

Hokejisti Chicaga deviatu sezónu v rade nebudú chýbať v play-off NHL. Päť gólov v tretej tretine, z toho tri v rozpätí 34 sekúnd, nasúkali súperom z Colorada a otočili z priebežných 1:3 na konečných 6:3.

Richard Pánik

Pánik rozhodol zápas, Tatar ku gólu pridal aj asistenciu

17.03.2017 07:02, aktualizované: 08:45

Tomáš Tatar presilovkovým gólom a asistenciou prispel k štvrtkovému víťazstvu hokejistov Detroitu v NHL na ľade Arizony 5:4 po samostatných nájazdoch.

Richard Pánik, Andrej Sekera

Getzlaf vyprovokoval bitku s Pánikom. Asi preberali víkendové plány

10.03.2017 13:46

Kapitán hokejistov Anaheimu Ryan Getzlaf vo štvrtkovom zápase NHL na ľade Chicaga vyprovokoval bitku s domácim útočníkom Richardom Pánikom.

Pánik si pripísal dve asistencie, slovenská bitka pre Sekeru

05.03.2017 07:38, aktualizované: 07:50

Dvomi asistenciami pomohol slovenský hokejista Richard Pánik k víťazstvu Chicaga na ľade Nashvillu 5:3 v sobotňajšom zápase NHL.

Marián Gáborík

Gáborík piatym Slovákom v stovke najlepších strelcov, Pánik pred Petrovickým

02.03.2017 13:44

Marián Gáborík je už v stovke najlepších strelcov severoamerickej hokejovej NHL.

Pánik bodoval v siedmom zápase, obišiel Malkina a dal víťazný gól

02.03.2017 07:30

Hokejisti Chicaga natiahli víťaznú šnúru v NHL na päť stretnutí. V stredu si poradili s obhajcom Stanleyho pohára Pittsburghom 4:1.

Peter Budaj

Pánik bodoval v piatom zápase za sebou, s asistenciou aj Hossa

24.02.2017 06:50

Patrick Kane sa hetrikom postaral o víťazstvo hokejistov Chicaga nad Arizonou 6:3 vo štvrtkovom zápase NHL.

Chicagskú dynastiu ťahajú aj Hossa s Pánikom

22.02.2017 17:06

Američania vždy veľmi dobre vedeli, ako spopularizovať a predať svoj produkt. Vďaka ich šikovnosti i odvážnym krokom je NHL na míle ďaleko od ostatných hokejových súťaží sveta.

Veľký večer Richarda Pánika: Dal gól, prihrával a pridal aj 5 plusiek

22.02.2017 07:04

Skvelý zápas odohral slovenský hokejový útočník v službách Chicaga Richard Pánik v utorok v zápase NHL v St. Paul.

Marián Hossa, Scott Darling

Úspešná noc v NHL: Hossa a Tatar skórovali, Pánik s asistenciou

20.02.2017 07:02

Slovenský hokejista Marián Hossa strelil v nedeľu v Buffale svoj dvadsiaty prvý gól v tejto sezóne a celkovo päťsto dvadsiaty v NHL.

Henrik Zetterberg, T. J. Oshie

Tatar zakončil parádnu akciu gólom, skóroval aj Pánik

18.02.2017 23:49, aktualizované: 19.02.2017 08:37

Hokejisti Detroitu Red Wings zdolali v sobotňajšom dueli zámorskej NHL Washington Capitals 3:2 po samostatných nájazdoch.

Peter Cehlárik, Alexandre Burrows

Pánik prežil hviezdny večer. Debutujúceho Cehlárika tréner chválil

11.02.2017 20:19, aktualizované: 12.02.2017 09:13

Slovenský hokejový útočník v službách Chicaga Richard Pánik má za sebou jeden z najlepších zápasov tejto sezóny v NHL.

Pánik pomohol Chicagu gólom i asistenciou, utvoril si kariérne maximum

09.02.2017 07:12

Na stredajšom víťazstve hokejistov Chicaga na ľade Minnesoty 4:3 po predĺžení mal významnú zásluhu slovenský útočník Richard Pánik.

Tomáš Tatar, Detroit Red Wings

Chára bombou prispel k výhre Bostonu, Budajov skvelý výkon

01.02.2017 07:44, aktualizované: 09:00

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára gólom prispel k víťazstvu Bostonu na ľade Tampy Bay v utorkovom zápase NHL 4:3.

Peter Budaj

Tatar skóroval, Pánik a Gáborík asistovali

25.01.2017 07:14

Jedenásty gól v sezóne si pripísal slovenský hokejista v službách Detroitu Tomáš Tatar v utorkovom zápase NHL na ľade Bostonu.

Pánik a Hossa skórovali, Chicago vyhralo

23.01.2017 07:20

Slovenskí útočníci Richard Pánik a Marián Hossa mali výrazný podiel na triumfe hokejistov Chicaga nad súpermi z Vancouveru 4:2 v nedeľňajšom zápase NHL.

Washington Capitals, radosť

Chicago schytalo debakel, Hossa a Pánik s mínuskami

14.01.2017 08:30

Hokejisti Chicaga utrpeli debakel 0:6 na ľade Washingtonu v piatkovom stretnutí severoamerickej NHL.

Tomáš Tatar, Richard Pánik

V súboji Slovákov si Chicago poradilo s Detroitom, Pánik aj Tatar skórovali

11.01.2017 07:02

Chicago aj zásluhou slovenských hokejistov natiahlo víťaznú šnúru v NHL na štyri stretnutia, keď si v utorok poradilo s Detroitom 4:3 po predĺžení.

Jaromír Jágr

Pánik skóroval, Hossa sa zranil a Jágr dobehol Messiera

21.12.2016 07:28

Hokejisti Chicaga ukončili sériu piatich víťazstiev v NHL. V utorok na domácom ľade prehrali s Ottawou 3:4 a nepomohol im ani deviaty gól Richarda Pánika v sezóne.

Tomáš Tatar

Tatar strelil prvý hetrik v kariére, Sekera asistoval na dva góly

18.12.2016 07:35, aktualizované: 08:29

Hokejisti Detroitu zdolali Anaheim 6:4 v sobotňajšom stretnutí NHL a hlavnou postavou bol slovenský útočník domácich Tomáš Tatar, ktorý dal tri góly.