#Slavia Praha
Pavel Šulc Robin Hranáč

Šláger kola pre Plzeň, Slavia prišla o pozíciu lídra. V Česku to padalo aj Slovákom

Jindřich Trpišovský

Na trénera Slavie si počkal hviezdny Zlatan. To, čo sa dialo, je proti futbalu, hneval sa Trpišovský. Počúval UEFA-mafia

Futbal FOTO VIDEO 15.03.2024 09:53
Sparta Liverpool

Po 14 minútach prehrávala 0:4. Sparta s debaklom od Liverpoolu. Schick spasil Leverkusen

Futbal FOTO 14.03.2024 20:55, aktualizované: 23:10
AC Miláno, Slavia Praha

Šesťgólovú bitku na San Sire medzi AC Miláno a Slaviou Praha sme sledovali ONLINE

Futbal 07.03.2024 21:01
Slovan Bratislava

Zahrá si ešte niekedy Slovan v Prahe? Stop! Je to nemožné. Zbytočné vírenie vody, lebo k tomu už nikdy nedôjde

Futbal 06.03.2024 05:40
Sparta Slavia

Derby pražských S nenadchlo, kanonieri sa neprebudili. Duel Haraslín vs. Schranz bez víťaza

Futbal 03.03.2024 20:31
Ivan Schranz

Schranzov gól odštartoval veľké pražské derby. Sparta v ňom predviedla obrat snov

Futbal FOTO 28.02.2024 21:04
426170396 783054547197553 6657374757863109262 n

DAC získal posilu z radov českého vicemajstra. Defenzívne rady rozšíri ukrajinský reprezentant

Futbal 07.02.2024 15:10
425925207 18252942922239580 630882263620601171 n

Do Prahy dorazili plné autobusy, zvíťazili všetci. ViOn má za sebou zápas sezóny proti Slavii

Futbal 04.02.2024 17:53
Jakub Hromada

Ťažké chvíle pre Slovan. Kmotríkovci sa svojou tvrdohlavosťou možno pripravili o slovenského reprezentanta s IQ 142

Futbal 25.01.2024 10:10
ondrejka kmotrík

Na Kmotríka reagovať nebudeme, Tvrdík sa nás najprv opýtal, či to nie je len žart. O čom bol 15-minútový telefonát z Prahy do Zlatých Moraviec?

Futbal 25.01.2024 08:30
Kankava Kašia

Európa krúti hlavou nad Slovákmi. Slovan nastúpil proti Dynamu Moskva, Slavia rázne reagovala a už má aj slovenskú náhradu

Futbal 23.01.2024 16:28, aktualizované: 17:27
slavia luhansk

Česko-slovenský konflikt na futbalovej scéne. Slavia odmieta nastúpiť proti Slovanu, dôvod je zápas s Rusmi

Futbal 23.01.2024 06:23
Pavel Tykač Jaroslav Tvrdík

V Česku spečatili futbalový biznis roka: Nie je to investícia, ale záväzok, tvrdí nový majiteľ Slavie

Futbal FOTO 21.12.2023 13:44
829564045

Slavia aj vďaka gólu Schranza prvýkrát vyhrala skupinu, ďalej ide aj Sparta s Haraslínom

Futbal 14.12.2023 21:54, aktualizované: 23:18
Erik Jirka

Slavia rozhodla v druhom polčase. Reprezentant Jirka začal kanonádu Plzne

Futbal 10.12.2023 20:05
Erik Jirka

Chcela ho Slavia, zostrelil ju dvomi gólmi. Slovenský rýchlik po góloch posiela pozdravy do neba, Česi ho chvália

Futbal VIDEO 06.11.2023 10:31