Zoradiť podľa: dátumu čítanosti
Tomáš Tatar

Tatar skóroval v treťom zápase za sebou a prekonal Cígera

21.03.2017 06:58

Slovenský hokejista Tomáš Tatar skóroval v NHL v treťom zápase za sebou, ale jeho Detroitu to po dvoch víťazstvách tentoraz nestačilo ani na zisk bodu.

Tomáš Tatar

Tatar sa vyrovnal Cígerovi. Na rovnakú métu potreboval menej zápasov

19.03.2017 12:26

Sobotňajšie góly Tomáša Tatara do siete Colorada mali v kariére tohto hokejistu poradové čísla deväťdesiattri a deväťdesiatštyri.

Tomáš Tatar

Tatar dal dva góly, Sekera prihral McDavidovi. Hossa nehral

18.03.2017 20:47, aktualizované: 19.03.2017 08:10

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar sa rozhodujúcou mierou pričinil o víťazstvo Detroitu nad Coloradom 5:1 v sobotňajšom stretnutí severoamerickej NHL.

Richard Pánik

Pánik rozhodol zápas, Tatar ku gólu pridal aj asistenciu

17.03.2017 07:02, aktualizované: 08:45

Tomáš Tatar presilovkovým gólom a asistenciou prispel k štvrtkovému víťazstvu hokejistov Detroitu v NHL na ľade Arizony 5:4 po samostatných nájazdoch.

Tomáš Tatar

Tatar sa vytiahol na trio Slovákov. Chicagu dal dva góly

11.03.2017 08:44

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar dvakrát skóroval a pridal aj jednu asistenciu pri víťazstve Detroitu Red Wings nad Chicagom Blackhawks 4:2.

Tomáš Tatar

Tatara čaká operácia, nepôjde na majstrovstvá sveta

08.03.2017 13:37

Slovenský útočník Tomáš Tatar v tejto sezóne nepočíta s účasťou na hokejových majstrovstvách sveta, ktoré sa v máji uskutočnia v Kolíne nad Rýnom a Paríži.

Kevin Bieksa

Tatar si pripísal 30. bod v sezóne, Bobrovskij nulu, Lundqvist ďalší míľnik

08.03.2017 07:18

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar štvrtú sezónu NHL po sebe nazbieral minimálne tridsať kanadských bodov.

Peter Budaj

Tatar zachránil 1,8 s pred koncom aspoň bod, Budaj v premiére neuspel

04.03.2017 07:17, aktualizované: 10:00

Slovenský hokejista Tomáš Tatar gólom 1,8 s pred koncom riadneho hracieho času zariadil predĺženie v zápase NHL Calgary - Detroit.

Marián Hossa, Scott Darling

Úspešná noc v NHL: Hossa a Tatar skórovali, Pánik s asistenciou

20.02.2017 07:02

Slovenský hokejista Marián Hossa strelil v nedeľu v Buffale svoj dvadsiaty prvý gól v tejto sezóne a celkovo päťsto dvadsiaty v NHL.

Henrik Zetterberg, T. J. Oshie

Tatar zakončil parádnu akciu gólom, skóroval aj Pánik

18.02.2017 23:49, aktualizované: 19.02.2017 08:37

Hokejisti Detroitu Red Wings zdolali v sobotňajšom dueli zámorskej NHL Washington Capitals 3:2 po samostatných nájazdoch.

Carter Hutton, St. Louis Blues

Detroit neskóroval, Jágr ako druhý v histórii na kóte 1900 bodov

16.02.2017 07:39, aktualizované: 08:08

Brankár Carter Hutton zneškodnil všetkých 25 striel domácich a hokejisti St. Louis pokračujú v skvelých výsledkoch pod vedením Mika Yea.

Tomáš Tatar

Tatar dvakrát parádne vyzval spoluhráčov ku gólom

04.02.2017 07:40

Dve exportné prihrávky predviedol slovenský hokejista Tomáš Tatar v piatkovom súboji NHL Detroit - New York Islanders. Aj vďaka tomu domáci zvíťazili 5:4 a odlepili sa z poslednej priečky vo Východnej konferencii.

Tomáš Tatar, Detroit Red Wings

Chára bombou prispel k výhre Bostonu, Budajov skvelý výkon

01.02.2017 07:44, aktualizované: 09:00

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára gólom prispel k víťazstvu Bostonu na ľade Tampy Bay v utorkovom zápase NHL 4:3.

Peter Budaj

Tatar skóroval, Pánik a Gáborík asistovali

25.01.2017 07:14

Jedenásty gól v sezóne si pripísal slovenský hokejista v službách Detroitu Tomáš Tatar v utorkovom zápase NHL na ľade Bostonu.

Tomáš Tatar

Bostonský kolaps, Tatar: Nestačí hrať štyridsať minút

19.01.2017 09:25

Po hetriku do siete Anaheimu zo 17. decembra prežil slovenský hokejista Tomáš Tatar svoj druhý trojbodový večer v tomto ročníku NHL.

Skvelý Tatar 1+2 pri obrate Detroitu, skóroval aj Gáborík

19.01.2017 07:52, aktualizované: 08:17

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa výrazne zaslúžil o víťazný obrat Detroitu proti Bostonu vo štvrtkovom domácom súboji NHL

Tomáš Tatar, Richard Pánik

V súboji Slovákov si Chicago poradilo s Detroitom, Pánik aj Tatar skórovali

11.01.2017 07:02

Chicago aj zásluhou slovenských hokejistov natiahlo víťaznú šnúru v NHL na štyri stretnutia, keď si v utorok poradilo s Detroitom 4:3 po predĺžení.

detroit red wings, toronto maple leafs, wyliam nylander, gustav nyquist, winter classic

Toronto pod holým nebom zdolalo Detroit, Tatar si pripísal dva body

02.01.2017 07:20, aktualizované: 09:10

Udalosťou číslo 1 v zámorskej NHL bol súboj pod holým nebom Centennial Classic medzi Torontom a Detroitom, ktorý na štadión BMO Field prilákal 40 148 divákov.

Jaroslav Halák

Tatar skóroval, Hrivík asistoval, Daňo sa zranil

30.12.2016 08:18

Tomáš Tatar ôsmym gólom v sezóne prispel k víťazstvu hokejistov Detroitu na ľade Ottawy 3:2 v predĺžení v rámci bohatej 12-zápasovej štvrtkovej ponuky NHL.