Najnovšie

Van Concept je športový

Úžitkový automobil môže byť atraktívny. V prípade Opelu Corsa Van Concept to platí na sto percent

Marek Ševčík
25.9.2006 07:02 , Aktualizované: 25.9.2006 07:02
odoberať
Google News
zdieľať
Opel Corsa Van Concept
Foto: Opel

Pozerám na športovo ostré malé auto, alebo na úžitkový van? Túto otázku si kladie asi každý, kto pozerá na Corsu Van. Farba modelu Opel GT pomýli mnohých. Športový vzhľad dotvárajú tmavé zadné okná. No ono to vlastne okná nie sú, sú to panely. Agresivitu dopĺňajú dynamické disky kolies ako aj športová koncovka výfuku.

Prečo by nemohlo mať úžitkové auto športový zovňajšok? Ale prečo má aj športový interiér!!! No to už je záležitosť dizajnérov, ktorí malý Opel vybavili koženými sedadlami a lakovaním interiéru známym z výbavy Cosmo. Ono to stále ešte nieje všetko. Zabudol som na športový podvozok a výkonný vznetový motor 1.3 CTDI s maximálnym výkonom 66 kW (90 k) spriahnutý zo šesťstupňovou manuálnou prevodovkou.

zdielať
zdielať
odoberať
Google News
mReportér
Zdielajte článok
Ľutujeme
Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

Najčítanejšie