Denník Pravda je celoštátny titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku, a to od roku 1920. Vychádza každý pracovný deň a je naším najpredávanejším a najčítanejším mienkotvorným denníkom. Denník Pravda vydáva spoločnosť OUR MEDIA SR a. s.. Viac o tlačenom a predanom náklade

Denník Pravda prináša aktuálne spravodajstvo z domova i zo sveta, komentáre, publicistiku a množstvo praktického aj užitočného poradenstva pre každého čitateľa.

Denne vychádza s pravidelnou prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.

Vo štvrtok je v Pravde vložený spoločenský Pravda Magazín, ktorého súčasťou sú inšpirujúce rozhovory s úspešnými ľuďmi, reportáže či televízny program od štvrtka do stredy.

V piatok vychádza rozšírené víkendové vydanie. V denníku je vložený kulinársky magazín Varecha, ktorý prináša overené recepty od známych šéfkuchárov, od čitateliek i čitateľov, a tiež tipy a triky do kuchyne aj do domácnosti. Víkendové vydanie Pravdy obsahuje publicistický magazín Víkend, ktorý sa sústreďuje na spoločenské, politické a kultúrne fenomény doma aj v zahraničí či relax a zábavu v prílohe Krížovky.V piatkovej Pravde sa nachádza aj veľký servis pre dôchodcov v prílohe Seniori.

Pravda celkovo vydáva ročne viac ako 60 mimoriadnych príloh s rôznym zameraním. Viac o denníku Pravda (PDF)

V marci 2022 sa printové portfólio vydavateľstva OUR MEDIA SR rozšírilo o nový mesačník Varecha. Magazín je plný chutných receptov, kulinárskych inšpirácíi, originálnych rozhovorov a príbehov so šéfkuchármi a blogermi či influencermi a taktiež v nom nájdete aj množstvo sezónnych tipov a trendov do kuchyne.

 

Do online portfólia vydavateľstva patria internetové portály pravda.sk, varecha.sk, ahojmama.sk, mediaklik.sk, napady.pravda.sk, birdz.sk a internetové televízie TV Pravda a TV Varecha.

Pravda.sk patrí medzi TOP 5 domácich spravodajských portálov. Okrem tradičného spravodajstva ponúka ďalší zaujímavý obsah ako lifestyle, rodinné témy, zdravie a moderný životný štýl, auto-moto, financie, cestovanie, bývanie, technológie a iné. Viac o návštevnosti

Varecha.sk je kulinársky portál s najväčším počtom užívateľských receptov na Slovensku, s viac ako 58-tisíc receptami. Mnohé z nich už dostali aj knižnú podobu v kuchárskych knihách Sladké pokušenie či 100 slaných a sladkých receptov.

Mediaklik.sk je najväčší mediálny portál na Slovensku. Nájdete tu denne aktualizované správy z oblasti marketingu, novinky z filmového a seriálového sveat aj recenzie filmov.

TV Pravda ponúka bohaté spektrum tém s aktuálnym spravodajstvom, živými prenosmi z kľúčových udalostí, publicistikou či diskusnými reláciami. K najsledovanejším reláciám patria politická debata Ide o pravdu či Videopredpoveď počasia.

TV Varecha priťahuje divákov množstvom atraktívne spracovaných receptov či relácií o varení a zdravej výžive, v podaní odborníkov i známych osobností spoločenského života.

Viac o projektoch vydavateľstva (PDF)

 

Vydavateľom denníka Pravda je spoločnosť OUR MEDIA SR a. s..


Šport extra 13. 3. 2020

Šport extra. Nová príloha Pravdy pre každého fanúšika

Rôzne 12.03.2020 21:20
graf, Pravda, prieskum

Exkluzívny prieskum pre Pravdu: 1. Smer, 2. OĽaNO, 3. ĽSNS

Voľby 2020 VIDEO 05.02.2020 12:00, aktualizované: 18:15
QUality meDAL

Pravda je denník prvej voľby

Domáce 31.01.2020 17:00
Jakub Prokeš, šéfredaktor

Šéfredaktorom Pravdy je Jakub Prokeš

Domáce 20.01.2020 16:19
súťaž

Pozor, Pravda dnes rozdáva darčeky!

Prílohy 23.12.2019 00:00
Vianočné krížovky

Vianočné krížovky - vyhrajte skvelé ceny!

Prílohy 18.12.2019 15:30
logo Pravda

Pravda hľadá spravodajské posily

Akcie 13.12.2019 12:00