Denník Pravda je celoštátny titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku, a to od roku 1920. Vychádza každý pracovný deň a je naším najpredávanejším a najčítanejším mienkotvorným denníkom. Denník Pravda vydáva spoločnosť OUR MEDIA SR a. s.. Viac o tlačenom a predanom náklade

Denník Pravda prináša aktuálne spravodajstvo z domova i zo sveta, komentáre, publicistiku a množstvo praktického aj užitočného poradenstva pre každého čitateľa.

Denne vychádza s pravidelnou prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.

Vo štvrtok je v Pravde vložený spoločenský Pravda Magazín, ktorého súčasťou sú inšpirujúce rozhovory s úspešnými ľuďmi, reportáže či televízny program od štvrtka do stredy.

V piatok vychádza rozšírené víkendové vydanie. V denníku je vložený kulinársky magazín Varecha, ktorý prináša overené recepty od známych šéfkuchárov, od čitateliek i čitateľov, a tiež tipy a triky do kuchyne aj do domácnosti. Víkendové vydanie Pravdy obsahuje publicistický magazín Víkend, ktorý sa sústreďuje na spoločenské, politické a kultúrne fenomény doma aj v zahraničí či relax a zábavu v prílohe Krížovky.V piatkovej Pravde sa nachádza aj veľký servis pre dôchodcov v prílohe Seniori.

Pravda celkovo vydáva ročne viac ako 60 mimoriadnych príloh s rôznym zameraním. Viac o denníku Pravda (PDF)

V marci 2022 sa printové portfólio vydavateľstva OUR MEDIA SR rozšírilo o nový mesačník Varecha. Magazín je plný chutných receptov, kulinárskych inšpirácíi, originálnych rozhovorov a príbehov so šéfkuchármi a blogermi či influencermi a taktiež v nom nájdete aj množstvo sezónnych tipov a trendov do kuchyne.

 

Do online portfólia vydavateľstva patria internetové portály pravda.sk, varecha.sk, ahojmama.sk, mediaklik.sk, napady.pravda.sk, birdz.sk a internetové televízie TV Pravda a TV Varecha.

Pravda.sk patrí medzi TOP 5 domácich spravodajských portálov. Okrem tradičného spravodajstva ponúka ďalší zaujímavý obsah ako lifestyle, rodinné témy, zdravie a moderný životný štýl, auto-moto, financie, cestovanie, bývanie, technológie a iné. Viac o návštevnosti

Varecha.sk je kulinársky portál s najväčším počtom užívateľských receptov na Slovensku, s viac ako 58-tisíc receptami. Mnohé z nich už dostali aj knižnú podobu v kuchárskych knihách Sladké pokušenie či 100 slaných a sladkých receptov.

Mediaklik.sk je najväčší mediálny portál na Slovensku. Nájdete tu denne aktualizované správy z oblasti marketingu, novinky z filmového a seriálového sveat aj recenzie filmov.

TV Pravda ponúka bohaté spektrum tém s aktuálnym spravodajstvom, živými prenosmi z kľúčových udalostí, publicistikou či diskusnými reláciami. K najsledovanejším reláciám patria politická debata Ide o pravdu či Videopredpoveď počasia.

TV Varecha priťahuje divákov množstvom atraktívne spracovaných receptov či relácií o varení a zdravej výžive, v podaní odborníkov i známych osobností spoločenského života.

Viac o projektoch vydavateľstva (PDF)

 

Vydavateľom denníka Pravda je spoločnosť OUR MEDIA SR a. s..


Pravda.sk logo

Web pravda.sk zaznamenal rekord

Domáce 08.11.2019 18:05
ide o peniaze - vizual

Divákov TV Pravda a TV Varecha čaká bohatá programová jeseň!

Pripravujeme 16.09.2019 16:03
vitaz INTERSPORT, PRAVDA, jakub prokeš, výhra,...

O hlavnú výhru z Pravdy sa podelia otec a syn

Domáce 14.09.2019 06:00
pravda, denník, 8. číslo, povstanie, snp,

Povstalcom pomáhala vytrvať Pravda

Spoločnosť 29.08.2019 12:00
výherca, auto,  cena Mitsubishi

Šťastný výherca súťaže Pravdy: Nikdy som nič nevyhral, okrem manželky

Domáce VIDEO 20.06.2019 15:20
nora slišková, pravda (3.verzia)

Nora Slišková odchádza z Pravdy, riadením redakcie je poverený Jakub Prokeš

Domáce 20.06.2019 10:07
denník Pravda, titulka

Pravda je najčítanejší mienkotvorný denník

Domáce 24.05.2019 08:00