Najnovšie

Štát hľadá tvorcu webu o eure

Ministerstvo financií sa po troch pokusoch o výber agentúry, ktorá pripraví informačnú a komunikačnú kampaň o zavedení eura, pustilo aj do výberu spoločnosti na vytvorenie a prevádzku internetovej stránky o procese zavádzania eura.

SITA
31.8.2007 10:51 , Aktualizované: 31.8.2007 10:51
odoberať
Google News
zdieľať
Eurominca
Foto: ECB
Ilustračné foto

Podľa v piatok zverejneného oznámenia o vyhlásení súťaže je predpokladaná cena tejto zákazky 5 miliónov Sk bez dane z pridanej hodnoty. Jediným kritériom vyhodnotenia ponúk je pritom podľa oznámenia najnižšia cena.

Záujemcovia o účasť v súťaži musí preukázať ročné tržby za tvorbu internetových stránok počas posledných troch rokov vyše 3,5 milióna Sk.

Ministerstvo financií tak súťaž na výber prevádzkovateľa internetovej stránky o eure vyhlásilo dva týždne po oficiálnom vyhlásení výsledkov súťaže návrhov na informačnú a komunikačnú kampaň.

K finálnemu výberu spoločnosti, ktorá by mala infokampaň o eure, sa tak ministerstvo dostalo až na tretí pokus, keď prvé dve súťaže boli zrušené kvôli námietkam potenciálnych záujemcov.

Úrad pre verejné obstarávanie však napokon dostal námietky aj v prípade tretej súťaže, ktorými sa v súčasnosti zaoberá a rozhodnutie by mal vyniesť do 27. septembra tohto roka.

diskusia
zdielať
zdielať
odoberať
Google News
mReportér
Zdielajte článok
Ľutujeme
Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

Najčítanejšie