Najnovšie

Sting sa vráti do Bratislavy

Britský spevák Sting v doprovode symfonického orchestra pod vedením Sarah Hicks a svojej kapely predlžuje svoje celosvetové turné Symphonicity a pridáva ďalšie dátumy koncertov počas tohto leta so zastávkami naprieč Európou. Po úspechu vypredaných vystúpení po Severnej Amerike, Európe či Austrálii sa Symphonicity tour predstaví na niekoľkých festivaloch a sólo koncertoch nielen vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, ale tiež na Slovensku.

ts, mak
28.2.2011 10:21 , Aktualizované: 28.2.2011 10:21
odoberať
Google News
zdieľať
Sting
Foto: SITA
Sting

V rámci projektu Symphonicity predstavuje Sting svoje najväčšie hity s novými aranžmánmi upravenými pre symfonický orchester. Na nových aranžmánoch a úpravách sa podieľali Jorge Calandrelli, David Hartley, Michel Legrand, Rob Mathes, Vince Mendoza, Steven Mercurio, Bill Ross, Robert Sadin, a Nicola Tescari.

Výber skladieb, vytvorený špeciálne pre toto turné, zahŕňa fanúšikmi najžiadanejšie piesne počnúc hitmi The Police Every Little Thing She Does Is Magic, Roxanne, Next To You a Every Breath You Take a končiac skladbami Stingovej sólovej kariéry– Englishman in New York, Fragile, Russians, If I Ever Lose My Faith in You, Fields Of Gold, a Desert Rose.

Partnermi Stinga na pódiu budú ďalší skúsení hudobníci, konkrétne jeho dlhoročný gitarista Dominic Miller, Rhani Krija, Stingov multi-žánrový perkusionista, vokalista Jo Lawry a basgitarista Ira Coleman. V Bratislave Sting zaspieva 29. júna na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

diskusia
zdielať
zdielať
odoberať
Google News
mReportér
Zdielajte článok
Ľutujeme
Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

Najčítanejšie