Nové video prezentuje Bratislavu ako destináciu vhodnú nielen pre turizmus, ale aj pre podnikateľské aktivity a nové spolupráce.
Cestujete s angličtinou? Táto reč je rodnou 335 miliónov ľudí, z nich 225 miliónov žije v USA. Anglicky sa oficiálne hovorí v 110 krajinách.
Čínsky turista stratil doklady. Akosi však skončil na úrade, kde mu dali na podpis žiadosť o azyl.
Jej rodičia nerozumeli, čo to znamená byť lesbička. Mysleli si, že je len hlúpa... Hlavné pre nich bolo, aby viedla rodinný život s manželom a dieťaťom.
(Zámožnejší) Číňania bezuzdne hodujú, pozývajú sa na grandiózne hostiny s drahými nápojmi. Nad týmto megašialenstvom sa už zastavuje rozum aj Číňanom.
S viac ako miliónom dolárových milionárov má Čína veľa záujemcov o kus pôdy uprostred mora. Miestne obmedzenia však mnohých vyháňajú k zahraničným brehom.
Čínske páry vyrážajú za svojimi svadobnými fotkami aj na grécke ostrovy či do Prahy. Naj je však Paríž. Francúzskej ekonomike pomáhajú aj čínske nákupy.
Spodnú bielizeň sušia na verejnosti, v chráme kopali do zvona... Fotografia zachytila dieťa cikajúce v paláci.V Thajsku je ale diskrétne správanie normou.
Číňanov udivilo, že lesy pokrývajú až 40 % Slovenska. Horský vzduch ale radi vymenia aj za moderné obchodné centrá s kvalitnými značkami.
Z obyčajného chlapca vyrástol miliardár. Wang Ťien-lin sa nedávno stal najbohatším Číňanom. Túžil sa stať vojakom, čo sa splnilo, nakoniec ho zlanáril biznis.
Ponúkali poradenstvo v oblasti gynekológie, pediatrie a zubného lekárstva, ale aj špeciálne služby ako chirurgické zásahy a potraty vykonávané doma.
Kníh o Bratislave sú desiatky, no tá, ktorú práve vydal Paul Tieniu Yung, je výnimočná. Je to vôbec prvá pôvodná kniha o Bratislave v čínštine.