#HK Poprad
Nitra, Poprad

ONLINE: Nitra môže výhrou prepísať históriu extraligy, Poprad čelí mečbolu domácich

Hokej 29.03.2024 06:00
SR TEL hokej extraliga štvrťfinále Poprad Nitra...

Po prvej tretine prehrávala už 0:3, senzačný obrat Nitry. Michalovce sú tretím semifinalistom

Hokej 27.03.2024 20:25, aktualizované: 20:38
Nitra Poprad

Minule sme mu dali desať gólov, teraz musíme aspoň dva! Bubela vyprovokoval obrovitého Švéda a Nitre sa to vyplatilo

Hokej 26.03.2024 12:39
HKM Zvolen, Ingema Michalovce

Sezóna sa pre Zvolen ešte nekončí, po urputnej bitke utiekol hrobárovi z lopaty. Predlžovanú drámu v Nitre rozhodli nájazdy

Hokej 25.03.2024 20:28, aktualizované: 21:35
HK Nitra, HK Poprad.

Dlhočizný štvrtý zápas play off medzi Nitrou a Popradom sme sledovali ONLINE

Hokej 25.03.2024 17:54

Nočný ohňostroj nezabral, Nitra bola doma bezzubá. Michalovce si vybojovali mečbal

Hokej 24.03.2024 19:25, aktualizované: 20:35
Poprad, Nitra

Play off na hulvátov. Nitra ponížila Poprad na jeho ľade. Zápas ukončila hromadná bitka, nadeľovali sa stovky minút

Hokej 21.03.2024 20:36
Ingema Michalovce

Michalovce sa doma nenadreli, Zvolen dostal výprask a nedal ani gól. V Poprade po rozbitom plexiskle prišiel gólový uragán

Hokej 20.03.2024 20:39, aktualizované: 20:55
HK Poprad, HK Nitra

Štvrťfinále play-off medzi Popradom a Nitrou sme sledovali ONLINE

Hokej 20.03.2024 17:52
záborský

Federer bol elegán, ale Djokovič najlepšie vie, kedy má zabrať. Nech Nitre dochádzajú sily, nám to bude vyhovovať

Hokej 19.03.2024 21:33
hokej extraliga

Legionári prevalcovali Slovákov. Medzi kráľmi ofenzívy je aj Lotyš či Ukrajinec. Kto bol v extralige najhorší a kto najtrestanejší?

Hokej 09.03.2024 08:29
HK poprad, HC Slovan Bratislava, hokej, extraliga

Prekvapivo sa vyvíjajúci zápas Poprad - Slovan sme sledovali ONLINE

Hokej 01.03.2024 18:12
Dmowski

Americký snajper, ktorý žiari pod Tatrami: Hrať v Rusku? Bez problémov, ale mal by som jednu podmienku

Hokej 01.03.2024 05:43
michalovce

Pekný príbeh v extralige. Do Michaloviec prišiel z Popradu a zostrelil bývalých spoluhráčov

Hokej FOTO 25.02.2024 18:57, aktualizované: 20:35
Kroták

Slovan? Má to náročné, ale je to jeho problém. Slovákov u nás ubúda, utekajú do zahraničia, vraví legenda extraligy

Hokej 06.02.2024 05:40
slovan - humenne  1

Dramatický zápas medzi Košicami a Popradom sme sledovali ONLINE

Hokej 04.02.2024 17:45
SR hokej TEL 1. kolo Košice Humenné KEX

Ligový šláger na Spiši rozhodlo predĺženie, Humenné si prvýkrát v sezóne poradilo s Ingemou, Slovan s Liptákmi

Hokej 26.01.2024 19:56, aktualizované: 20:49