Dušan Košík

Zahynul, keď pomáhal iným. Hokejový Zvolen prišiel o člena tímu a dozornej rady, mesto o svojho poslanca

Hokej 10.04.2024 11:04
sviečka, zapálenie sviečky

Pod Pustým hradom zavládol smútok. Zomrel gólový obranca z rodiny zvolenských kapitánov

Hokej 31.03.2024 14:17, aktualizované: 14:34
SR TEL hokej extraliga štvrťfinále Poprad Nitra...

Po prvej tretine prehrávala už 0:3, senzačný obrat Nitry. Michalovce sú tretím semifinalistom

Hokej 27.03.2024 20:25, aktualizované: 20:38
HKM Zvolen, Ingema Michalovce

Sezóna sa pre Zvolen ešte nekončí, po urputnej bitke utiekol hrobárovi z lopaty. Predlžovanú drámu v Nitre rozhodli nájazdy

Hokej 25.03.2024 20:28, aktualizované: 21:35
HKM Zvolen, Ingema Michalovce.

Napínavý štvrtý zápas play-off medzi Zvolenom a Michalovcami sme sledovali ONLINE

Hokej 25.03.2024 17:54
Jamie Russell

Zemetrasenie vo Zvolene, odvolanie trénera počas play off: Náš pohľad sa rozchádzal, uviedol šéf klubu

Hokej FOTO 23.03.2024 11:26
Martin Mráz

Uplynulo 20 rokov odvtedy, čo sa na Slovane hokejoví čerti ženili. A mladý chlapec, ktorého nahuckali starší, si ukončil kariéru

Hokej 22.03.2024 14:42
Ingema Michalovce

Michalovce sa doma nenadreli, Zvolen dostal výprask a nedal ani gól. V Poprade po rozbitom plexiskle prišiel gólový uragán

Hokej 20.03.2024 20:39, aktualizované: 20:55
Ingema Michalovce, HKM Zvolen

Štvrťfinálový zápas play-off medzi Michalovcami a Zvolenom sme sledovali ONLINE

Hokej 20.03.2024 17:52
LM, Zvolen

Réway prihrávkami vymazal Zvolen. O všetkom sa rozhodne v zápase číslo päť!

Hokej 15.03.2024 20:46
SR Hokej Extraliga Kvalifikácia Play Off Postup...

Liptákom nestačilo vedenie 3:0, gólová smršť Zvolena. Trenčín proti Nitre s parádnym obratom

Hokej 14.03.2024 20:03, aktualizované: 20:42
SR Spišská Nová Ves šport hokej TEL 2. réway

Nezaslúžili sme si vyhrať. Dve tretiny sme hrali hrozne, priznáva Réway. Liptáci využili kurióznu chybu brankára Zvolena

Hokej 13.03.2024 12:18
Dukla Trenčín, HK Nitra

13 gólov vo Zvolene, po kurióznej chybe gólmana sa lámal chlieb v predĺžení. Dukla nepustila Nitru do ťaháku

Hokej 12.03.2024 20:54
zvolen, liptovský mikuláš

Šialený zápas pod Pustým hradom medzi Zvolenom a Liptovským Mikulášom sme sledovali ONLINE

Hokej 12.03.2024 18:00
Nitra vs Trenčín

Rázny vstup Nitry do predkola play off. Liptáci prekvapili favorita, vo Zvolene rozhodlo až predĺženie

Hokej 11.03.2024 20:26, aktualizované: 21:03
SR Hokej TEL 9. Spišská Košice KEX

Slovan dostal v Nitre poriadnu nakladačku. Spišiaci prelomili negatívnu sériu

Hokej 16.02.2024 19:56
SR Hokej Extraliga Muži 42. kolo BBX

Poprad v Košiciach ukázal formu ako hrom. Trpký návrat Oremusa, Zvolen zvládol zápas proti Slovanu

Hokej 04.02.2024 18:19, aktualizované: 19:58
slovan - humenne

Extraligový súboj medzi Zvolenom a Slovanom sme sledovali ONLINE

Hokej 04.02.2024 14:57
SR Hokej TEL 33.kolo Zvolen Bystrica BBX

Zvolen ulovil bývalého útočníka Chicaga Blackhawks! Strýkom novej posily je víťaz Stanley Cupu

Hokej 22.01.2024 20:44