Vystavuje exponáty, aké nikde inde neuvidíte, ale nemá otváracie hodiny. Väčšina jeho expozícií, tak ako sama spravodajská služba, podlieha totiž utajeniu a nie je určená pre verejnosť.
Ministerstvo zahraničia sa odhodlalo k nezvyčajnému kroku.
Terčom "externého útoku" sa stali telefóny premiéra Sáncheza, ako aj ministerky obrany Roblesovej a šéfa rezortu vnútra Grandeho-Marlasku.
Podľa slov Avril Hainesovej sa ruský prezident stane ešte nepredvídateľnejším a mohol by v Rusku nariadiť stanné právo so zámerom podporiť svoje ambície na Ukrajine.
Ruská tajná služba tvrdí, že jeden z agentov plánoval spáchať útok.
Briti majú podľa The Sun o operácii ruských tajných dôkazy.
V správe sa uvádza, že vojaci neboli na útok talibov pripravení.
IVAN HOFFMAN: S končiacim sa funkčným obdobím politicky angažovaného šéfa špiónov riešila česká vláda, či ho práca pre CIA pre pokračovanie v službe kvalifikuje alebo diskvalifikuje.
Richard Moore tiež povedal, že Vladimir Putin bol varovaný, že Moskva "zaplatí obrovskú cenu", ak ruskí vojaci vpadnú na Ukrajinu.
Môže to byť ešte horšie? Vzťahy Západu a Ruska sú v posledných mesiacoch obmedzené na tvrdé gestá. Vzájomné vyhosťovanie diplomatov sa stalo už takmer normou.
Jednotka ruskej vojenskej rozviedky GRU, ktorá sa v roku 2014 mala podieľať na sabotáži v muničnom sklade v českých Vrběticiach, stále existuje a funguje dobre.
Pravda verzus fikcia. Nedávno zosnulý britský spisovateľ John le Carré umne dokázal z oboch prísad vytvoriť fascinujúci svet.
Peking chce podľa šéfa amerických tajných služieb dominovať nad USA a zvyškom sveta ekonomicky, vojensky i technologicky.
Žiadal o azyl vo Francúzsku, izraelský Mosad mu pomohol dostať sa do Rakúska a možno sa zatúlal aj na Slovensko. Kto je sýrsky generál Chálid al-Halábí?
Safronov je podozrivý zo zhromažďovania a odovzdávania informácií o vojensko-technickej spolupráci, obrane a bezpečnosti Ruska.
Ruská tajná služba vraj kontaktovala talibanské skupiny v Afganistane, aby útočili na zahraničné jednotky. V krajine pôsobia aj Slováci.
Proti Trumpovmu rozhodnutiu vymenovať Grenella sa už stihli ozvať kritici, ktorí tvrdia, že miesto by mal obsadiť niekto, kto má väčšie skúsenosti so spravodajskými službami.
Britský princ William v posledných troch týždňoch pracoval po boku agentov v britských bezpečnostných a spravodajských službách MI5, MI6 a GCHQ. Oznámil to Kensingtonský palác.
Špióna, ktorého meno nebolo zverejnené, podľa jeho vlastných slov naverbovala izraelská tajná služba v roku 2013.
Obvinenia sa objavili práve v deň, keď do Berlína pricestoval na štátnu návštevu prezident Erdogan.