Formulár

Dve percentá z dane

Uchádzate sa o dve percentá zo zaplatenej dane aj v roku 2018? Ponúkame vám bezplatnú prezentáciu vašej spoločnosti (organizácie, nadácie, združenia) na našej stránke. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho. Napíšte v ňom všetko dôležité - aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Redakcia Pravda.sk pripraví stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom, ktorých má mesačne viac ako 1,5 milióna.

Ak na svoju internetovú stránku pridáte logo Pravda.sk s odklikom, (kódy sú priložené pod formulárom), tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravda.sk pošlite na e-mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad.

Prosím, vyplňte korektne všetky políčka, používajte diakritiku.

(Bez medzier!)
(Kontaktné údaje na zverejnenie, e-mail, telefón, ...)(Tento údaj nebude zverejnený!)
(Maximálne 160 znakov!)


Poznámka: http odkaz na Vašu webovú stránku vpíšte len do políčka, ktoré je na to určené (čiže "Adresa webovej stránky"), inak formulár neodošlete. Nepoužívajte HTML značky. Prosíme, vypíšte formulár s diakritikou.

Ak uvediete logo Pravda.sk na webstránke prijímateľa 2% z dane ako partnerský server, informačná stránka o vašej organizácii bude v zozname na Pravda.sk zaradená medzi partnerských prijímateľov a zvýraznená tromi spôsobmi: 1) zoznam partnerských prijímateľov sa vo vyhľadávacom rozhraní zobrazí ako prvý, 2) partnerskí prijímatelia budú podľa náhodného kľúča rotovať v propagačných boxíkoch projektu na stránkach Pravda.sk, 3) ak nám spolu so screenshotom (náhľadom stránky) pošlete svoje logo, budete v zozname prijímateľov graficky odlíšení.

Logo Pravda.sk by sa malo zobrazovať na úvodnej stránke vášho webu, najlepšie aj na všetkých podstránkach. Naše logo sme pripravili vo dvoch veľkostných verziách vo forme jednoduchého html kódu, ktorý stačí skopírovať a vložiť do vašej stránky.

HTML kódy pre vloženie loga 2% Pravda.sk s preklikom na stránku:
Náhľady:
Veľkosť 150x35: Dve percentá z dane na Pravda.sk
Veľkosť 150x35, biele: Dve percentá z dane na Pravda.sk
Veľkosť 100x25: Dve percentá z dane na Pravda.sk
Veľkosť 100x25, biele: Dve percentá z dane na Pravda.sk
35,87
Sweet ružové alstromérie a karafiáty

Sweet ružové alstromérie a karafiáty

25,99
Jarona 4

Jarona 4