Pokiaľ ide o obľúbené nápoje, Európa je taká rozmanitá, ako aj lahodná. Nealkoholické nápoje zohrávajú veľkú úlohu v každodennom živote Európanov a ponúkajú osvieženie a pohodlie na celom kontinente.
Je rozdiel aj medzi pasterizovaným a nepasterizovaným džúsom.
Nemecká spotrebiteľská organizácia testovala 24 rôznych 100 % džúsov.
Brazília je najväčším producentom a vývozcom pomarančového džúsu na svete, čo znamená, že situácia na tomto trhu je pre potravinársky priemysel kľúčová.
Na slovenskom Facebooku sa šírilo video, v ktorom sa poľský zdravotník snažil dokázať, že antigénové testy sú neúčinné, lebo môžu ukázať pozitívny výsledok aj z kvapky jablkového džúsu.
Vyrobený z ovocného koncentrátu. Taká poznámka na obale ovocného džúsu je síce celkom bežná, ale nie každý jej rozumie. Čo to vlastne znamená?
O tom, že americká celebrita Kim Kardashian trpí psoriázou, nevie toľko ľudí. Možno aj preto, že brunetka vyzerá na záberoch zvyčajne priam dokonalo.
Ráno sa zasýťte na dlhší čas, vašej postave urobíte dobrú službu.
Ľudia na celom svete, a Slováci nie sú výnimkou, sa chcú stravovať zdravšie. Svedčí o tom aj spotreba stopercentných džúsov.
Sladké pasce číhajú na človeka na každom kroku. Musíte bojovať.
Džús je prírodný produkt získaný z čerstvého, chladeného alebo mrazeného zrelého ovocia či zo zeleniny, nesmie obsahovať konzervanty, farbivá ani arómy a nijaký pridaný cukor!
Pohár džúsu je jednoduchý spôsob, ako pre svoje telo zabezpečiť cenné živiny v podobe vitamínov, minerálov či antioxidantov.
Sezóna cvikle a červenej repy je v plnom prúde.
Ovocné či zeleninové šťavy, džúsy a pyré sú pohodlným spôsobom, ako výživu obohatiť o vitamíny a iné výživné látky. Na Slovensku je priemerná denná spotreba len 1 ml.