Po Rusovi prišiel na rad Kanaďan. Liptovský Mikuláš si poistil ďalšieho legionára z ofenzívy

LM, Zvolen

Réway prihrávkami vymazal Zvolen. O všetkom sa rozhodne v zápase číslo päť!

Hokej 15.03.2024 20:46
SR Hokej Extraliga Kvalifikácia Play Off Postup...

Liptákom nestačilo vedenie 3:0, gólová smršť Zvolena. Trenčín proti Nitre s parádnym obratom

Hokej 14.03.2024 20:03, aktualizované: 20:42
SR Spišská Nová Ves šport hokej TEL 2. réway

Nezaslúžili sme si vyhrať. Dve tretiny sme hrali hrozne, priznáva Réway. Liptáci využili kurióznu chybu brankára Zvolena

Hokej 13.03.2024 12:18
Dukla Trenčín, HK Nitra

13 gólov vo Zvolene, po kurióznej chybe gólmana sa lámal chlieb v predĺžení. Dukla nepustila Nitru do ťaháku

Hokej 12.03.2024 20:54
zvolen, liptovský mikuláš

Šialený zápas pod Pustým hradom medzi Zvolenom a Liptovským Mikulášom sme sledovali ONLINE

Hokej 12.03.2024 18:00
Nitra vs Trenčín

Rázny vstup Nitry do predkola play off. Liptáci prekvapili favorita, vo Zvolene rozhodlo až predĺženie

Hokej 11.03.2024 20:26, aktualizované: 21:03
400478463 827772326016071 5075004059542738372 n

Veľká strata pre Liptákov aj pre súťaž. Najproduktívnejšieho hráča extraligy vyhnali z NHL, mieri do Ruska

Hokej 20.11.2023 09:20