#MS 2023 v hokeji
Pavol Regenda

Ostré súboje, Regendova emotívna reakcia po góle. Pozrite si zábery zo zápasu Slovákov so Švajčiarmi

Hokej FOTO 18.05.2023 20:03, aktualizované: 21:25
Dominik Horváth

Maďari po triumfe tvrdo narazili, po Švédoch ich čakajú Fíni. Nemci majú prvé body

Hokej VIDEO 18.05.2023 17:58, aktualizované: 22:19
Česko, hokej

Česi s outsiderom prehrávali 0:2, no senzáciu nedopustili. Trojgólový Kubalík: Tragická prvá tretina

Hokej VIDEO 18.05.2023 17:48, aktualizované: 19:47
švajčiarsko 10

Švajčiarsky tréner špicľoval Slovákov: Ak spravia opäť to, čo proti Kanade, tak potom fajn. To sa mi bude páčiť

Hokej 18.05.2023 15:20
Radim Zohorna

S najlepším hráčom z derby to nevyzerá dobre. Príde k Čechom posila zo zámoria?

Hokej 18.05.2023 14:36
Lotyšsko MS2023 Hokej B Slovensko Kanada

Slováci proti Švajčiarom bez Cehlárika, meno brankára je známe

Hokej 18.05.2023 10:52
Lubor Hudáček

Hudáček si sypal popol na hlavu, čakal trest, ktorý neexistuje: „Chcem aj Švajčiarom dokázať, že… Že?“ zasekol sa na chvíľu

Hokej 18.05.2023 09:52
Lotyšsko MS2023 Hokej B Slovensko Gajdoš

Prečo hokejisti v Rige cestujú na tréning s obutými korčuľami v MHD? O zákulisí majstrovstiev s našimi reportérmi

Hokej PODCAST 18.05.2023 06:05
Patrik Koch

Zaujal tvrdou hrou. Slovenského mladíka si všímajú v NHL, ukradnú ho českému majstrovi?

Hokej 17.05.2023 17:01
Tomás Tatar

Tatar vysvetlil neúčasť na majstrovstvách sveta. Keby som mal náznak novej zmluvy, tak by to bolo iné

Hokej VIDEO 17.05.2023 14:41
Golonka a Slafkovský

Zlato z Göteborgu bola iba náhoda, vraví dotknutý Golonka. Réway doplatil na to, že nespravil Jágrov krok

Hokej VIDEO 17.05.2023 12:10
Slovensko, Kanada

Kanaďania mali proti Slovákom na mantineli mená, čísla i fotografie rozhodcov. Bavili sa s nimi ako s kamošmi

Hokej 17.05.2023 10:00
Peter Cehlárik

Kanaďanov schladil gólom, v druhej tretine odstúpil z hry. Lekár prezradil, ako je na tom Cehlárik

Hokej 16.05.2023 13:35
Lotyšsko Riga šport hokej MS2023 A ČR

Ďalšia historická chvíľa Lotyšov. Dodržali tradíciu, Čechom sa rozhodli svojsky zmierniť smútok po prehre

Hokej 16.05.2023 12:21
Ramsay hokej

Hej, veď to je Craig! Ramsay baví fanúšikov na facebooku, vtipne komentuje výkony slovenských hokejistov

Hokej VIDEO 16.05.2023 08:09

Český expert civel na Hlavaja ako „výr obecný“. Svet chváli, ako Slováci ozbíjali Kanadu

Hokej VIDEO 16.05.2023 06:09
Šimon Nemec

Kanada? Oni si to neodpustia, posielali mi rôzne odkazy. Nemec vraví, že za morom to je bežné, no aj Slováci sa im trošku vyrovnali

Hokej 16.05.2023 05:46

Po poslednej otázke sa Ramsaymu od dojatia zaleskli oči. Zo zápasu s Kanadou si odniesol ťažké srdce

Hokej 15.05.2023 19:44