Olej je známy svojimi antibakteriálnymi, antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami. Takto ho využijete v mene zdravia!
Trápi vás plynatosť a bolesti brucha a býva vám po jedle ťažko? Úľavu poskytnú nielen riešenia z lekárne, ale aj niektoré bylinky.
Pokiaľ si nechcete pokaziť figúru, buďte na pozore. Zaraďovanie niektorých drinkov do pitného režimu môže spôsobiť nepriaznivé vedľajšie účinky.
Plyny v našich črevách majú rôzne zvukové a zápachové „sfarbenie“ a ich vypúšťanie sa v spoločnosti považuje za faux pas.
Plynatosť dokáže narobiť poriadne ťažkosti. Najmä vtedy, ak sa z tohto problému stáva každodenné utrpenie. Nadutému a boľavému bruchu uľavíme šikovnými trikmi.
Plynatosť, zápach, pocit plného brucha. To všetko sú často dôsledok nesprávnej životosprávy.
Tuk v brušnej oblasti mužov a ženy najviac trápi, pretože nevyzerá vôbec esteticky.
Prázdny žalúdok nie je najlepší recept na kvalitný sex. No pozor aj na to, čo si dáte pred milovaním do úst. Obsah žalúdka výrazne ovplyvňuje posteľný zážitok.
Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú obľúbeným druhom zeleniny a strukovín zo strachu z nafúknutého bruška, zbystrite pozornosť.
Nielen nepríjemné, ale občas aj bolestivé. Nadúvanie. Existuje niekoľko jednoduchých a účinných tipov či trikov, ktorými proti tomu spoľahlivo zabojujeme.
Prečo dochádza k hnačke? Existuje mnoho dôvodov! Aby sme ju mohli liečiť, musíme poznať príčinu.
Patrí k strukovinám, ktorých na našich tanieroch nie je nikdy dosť. Je bezlepkový a naozaj pre všetkých.
Tipy, ako si pomôcť pri problémoch s nafúknutým bruchom.
Tvorba plynov v našich črevách je prirodzená a pod normu asi pol litra plynu denne sa nedostaneme.
Niektoré potraviny, napríklad strukoviny, prispievajú k zvýšenej plynatosti. Odborne sa jej hovorí meteorizmus. S astronómiou veľa spoločné nemá.