Petra Vlhová Zjazd - nedokončila
Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie, krátky program - 13.
Alena Procházková Beh na lyžiach, tímšprint - 18.
Barbara Kantorová Zjazd - 29.
Peter Mlynár Beh na lyžiach, tímšprint - 22.
Andrej Segeč Beh na lyžiach, tímšprint - 22.
Barbora Klementová Beh na lyžiach, tímšprint - 18.

O nás

Denník Pravda je celoštátny mienkotvorný titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Priemerný tlačený náklad Pravdy v roku 2017 bol 54 078 výtlačkov, priemerný predaný náklad 36 277 výtlačkov. On-line verzia pravda.sk má 1 556 369 reálnych užívateľov podľa aktuálnych čísiel AIM za január 2018.
Každé vydanie denníka Pravda prečíta asi 265-tisíc ľudí, čo predstavuje 6 percent populácie obyvateľov SR vo veku 14 - 79 rokov. Asi 59 percent čitateľov Pravdy (približne 155-tisíc ľudí) predstavujú muži, Pravdu denne číta približne 110-tisíc žien. Noviny sa profilujú ako liberálno-ľavicové. Od roku 2010 je šéfredaktorkou Nora Slišková, zástupcami šéfredaktorky sú Jakub Prokeš, Ingrid Drozdíková, Martin Kováčik a Miroslav Čaplovič.

Pravda denne vychádza s prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje praktickému poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania. Ponúka prehľadne spracované užitočné témy pre každého. Veľkú popularitu medzi čitateľkami a čitateľmi denníka si získali aj unikátne pondelkové mapy - turistické, školské či 240-stranový autoatlas.

Každú stredu sa v denníku nachádza užitočná príručka do vrecka, ktorá obsahuje rady, návody a zákony v praktickom vystrihovateľnom formáte.

Vo štvrtok je v Pravde vložený spoločenský časopis Pravda Magazín, ktorého súčasťou sú inšpirujúce rozhovory s úspešnými ľuďmi, príbehy, reportáže a rubriky fenomén, zdravie či auto. Súčasťou magazínu je aj TV program 45 staníc od štvrtka do štvrtka. Vo štvrtok denník prináša aj rubriku pre zábavychtivých IQ posilňovňa.

Každý piatok je v denníku Pravda vložený magazín Varecha. Prináša najchutnejšie a overené recepty pre každého od známych šéfkuchárov i čitateliek a čitateľov, tipy a triky do kuchyne aj domácnosti, spotrebiteľské testy vína a súťaže o domáce spotrebiče a kuchárske knihy. Magazín úzko spolupracuje s internetovým portálom Varecha.sk – portál s najväčším počtom užívateľských receptov na Slovensku.

V sobotu je súčasťou denníka Pravda publicistický magazín Víkend, ktorý sa sústreďuje na spoločenské a politické fenomény doma a v zahraničí, jeho obsah tvoria aj rozhovory so známymi autoritami z akademického, spoločenského a politického života, ako aj eseje a názorové texty uznávaných autorov.

Relax a zábavu v sobotu ponúkajú aj vložené prílohy Krížovky a pre deti Čertík.
Vždy v poslednú sobotu v mesiaci denník Pravda dopĺňa názorová príloha Osa, ktorá je diskusným fórom o najaktuálnejších a tabuizovaných témach v spoločnosti.

Raz mesačne je do Pravdy vložený magazín Dobré zdravie, ktorý poskytuje rady a tipy ako sa vysporiadať s rozšírenými ochoreniami ako napríklad cukrovka, alergie či ochorenia kĺbov i ženský štýlový magazín MiA, ktorý pestrým obsahom oslovuje každého, kto sa zaujíma o módu, zdravie, rodinu či útulný domov. Rovnako raz do mesiaca je do Pravdy vložený magazín Dobré bývanie o nových trendoch v modernom stavebníctve a o kvalite bývania. Denník Pravda a jeho magazín sú partnerom prestížnej odbornej súťaže Stavba roka. Dva razy za rok Pravda vydáva rešpektovaný magazín Víno, ktorý je veľmi obľúbený medzi milovníkmi vína a uznávaný medzi znalcami vína. Vďaka tomuto magazínu bol denník Pravda aj partnerom najpopulárnejšej vinárskej akcie na Slovensku - Dní otvorených pivníc pod Malými Karpatmi.

Okrem toho denník vydáva ročne vyše 60 mimoriadnych príloh s rôznym zameraním. Napríklad: Daňové zákony, Vzdelávanie, Automobil, Dovolenka, Kalendár pre podnikateľov a živnostníkov, Školský kalendár, Kvalitné potraviny, Kniha roka, MS v hokeji atď. Viac info: dennik.pravda.sk

Od novembra 2008 denník Pravda zmenšil pôvodný formát na rozmer 235 x 305 mm. Dovtedy sa Pravda tlačila vo formáte 287 x 400 mm. Od pondelka do piatka má denník zvyčajne 48 až 56 strán, v sobotu sa stranový rozsah zvyšuje na 64 strán. Celkový počet strán sa však v niektorých dňoch zvyšuje až na dvojnásobok, pretože súčasťou vydania sú aj pravidelné a mimoriadne prílohy či magazíny.

Vydavateľom denníka Pravda je spoločnosť P E R E X, a. s., ktorej majiteľom je Karol Biermann, prostredníctvom Florena, a. s., Praha. K zmene vlastníckej štruktúry došlo v marci 2010, po tom, čo P E R E X, a. s., predal predchádzajúci vlastník The Northcliffe International Ltd., dcérska spoločnosť koncernu Daily Mail and General Trust, ktorý vydáva aj britský denník Daily Mail. Denník Pravda vlastnil od roku 2006.