© COPYRIGHT P E R E X, a. s.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich P E R E X, a. s., so sídlom Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00 685 313 (ďalej tiež ako "vydavateľ" alebo "P E R E X, a. s."). Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez predchádzajúceho písomného povolenia vydavateľa je zakázané.

Monitoring tlače poskytujú so súhlasom vydavateľa spoločnosti NEWTON Media, spol. s r.o. a The Rock, s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. a Monitora s.r.o..

Autor článku zverejneného v tlačenom vydaní denníka Pravda alebo na webových stránkach www.pravda.sk alebo v informačnom prostriedku ako takom, si v zastúpení vydavateľom, ako jediným oprávneným zástupcom autora, výslovne vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov označených "© Autorské práva vyhradené" alebo "Spravodajská licencia vyhradená", v zmysle § 39 zákona č.185/2015 Z.z. Autorského zákona.

P E R E X, a. s., využíva video servis a foto servis TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie video, alebo foto zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

P E R E X, a. s., využíva Videospravodajstvo ČTK, ktorého obsah je chránený autorským zákonom. Prepis obsahu, šírenie či akékoľvek ďalšie sprístupňovane obsahu alebo jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu ČTK výslovne zakázané. Týmto si ČTK uplatňuje k zverejnenému obsahu a materiálnom ČTK výhradu autorského práva – Copyright ČTK/AFT.

P E R E X, a. s., využíva videospravodajstvo SITA. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie videospráv zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.

P E R E X, a. s., využíva agentúrne spravodajstvo TASR, SITA, ČTK, fotoservis SITA, Reuters, SHUTTERSTOCK, Profimedia, ISIFA a Štartfoto. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ a fotografií zo zdrojov SITA, ČTK a/alebo Reuters, SHUTTERSTOCK, Profimedia, ISIFA, Štartfoto je bez predchádzajúceho písomného súhlasu jednotlivých agentúr porušením autorského zákona.