Denník Pravda je celoštátny titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku, a to od roku 1920. Vychádza každý pracovný deň a je naším najpredávanejším a najčítanejším mienkotvorným denníkom. Denník Pravda vydáva spoločnosť OUR MEDIA SR a. s.. Viac o tlačenom a predanom náklade

Denník Pravda prináša aktuálne spravodajstvo z domova i zo sveta, komentáre, publicistiku a množstvo praktického aj užitočného poradenstva pre každého čitateľa.

Denne vychádza s pravidelnou prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje poradenstvu v oblasti penzijného a sociálneho systému, financií, práva, práce, zdravia, bývania či vzdelávania.

Vo štvrtok je v Pravde vložený spoločenský Pravda Magazín, ktorého súčasťou sú inšpirujúce rozhovory s úspešnými ľuďmi, reportáže či televízny program od štvrtka do stredy.

V piatok vychádza rozšírené víkendové vydanie. V denníku je vložený kulinársky magazín Varecha, ktorý prináša overené recepty od známych šéfkuchárov, od čitateliek i čitateľov, a tiež tipy a triky do kuchyne aj do domácnosti. Víkendové vydanie Pravdy obsahuje publicistický magazín Víkend, ktorý sa sústreďuje na spoločenské, politické a kultúrne fenomény doma aj v zahraničí či relax a zábavu v prílohe Krížovky.V piatkovej Pravde sa nachádza aj veľký servis pre dôchodcov v prílohe Seniori.

Pravda celkovo vydáva ročne viac ako 60 mimoriadnych príloh s rôznym zameraním. Viac o denníku Pravda (PDF)

V marci 2022 sa printové portfólio vydavateľstva OUR MEDIA SR rozšírilo o nový mesačník Varecha. Magazín je plný chutných receptov, kulinárskych inšpirácíi, originálnych rozhovorov a príbehov so šéfkuchármi a blogermi či influencermi a taktiež v nom nájdete aj množstvo sezónnych tipov a trendov do kuchyne.

 

Do online portfólia vydavateľstva patria internetové portály pravda.sk, varecha.sk, ahojmama.sk, mediaklik.sk, napady.pravda.sk, birdz.sk a internetové televízie TV Pravda a TV Varecha.

Pravda.sk patrí medzi TOP 5 domácich spravodajských portálov. Okrem tradičného spravodajstva ponúka ďalší zaujímavý obsah ako lifestyle, rodinné témy, zdravie a moderný životný štýl, auto-moto, financie, cestovanie, bývanie, technológie a iné. Viac o návštevnosti

Varecha.sk je kulinársky portál s najväčším počtom užívateľských receptov na Slovensku, s viac ako 58-tisíc receptami. Mnohé z nich už dostali aj knižnú podobu v kuchárskych knihách Sladké pokušenie či 100 slaných a sladkých receptov.

Mediaklik.sk je najväčší mediálny portál na Slovensku. Nájdete tu denne aktualizované správy z oblasti marketingu, novinky z filmového a seriálového sveat aj recenzie filmov.

TV Pravda ponúka bohaté spektrum tém s aktuálnym spravodajstvom, živými prenosmi z kľúčových udalostí, publicistikou či diskusnými reláciami. K najsledovanejším reláciám patria politická debata Ide o pravdu či Videopredpoveď počasia.

TV Varecha priťahuje divákov množstvom atraktívne spracovaných receptov či relácií o varení a zdravej výžive, v podaní odborníkov i známych osobností spoločenského života.

Viac o projektoch vydavateľstva (PDF)

 

Vydavateľom denníka Pravda je spoločnosť OUR MEDIA SR a. s..


QUDAL FINAL

Pravda získala prestížne ocenenie Qudal za najvyššiu úroveň kvality na Slovensku

Akcie 20.02.2024 00:00
Nový magazín Varecha

Na trh prichádza nový štýlový magazín Varecha

Akcie 23.03.2022 11:42
mediaklik ikona,

Na Slovensku odštartoval nový mediálny portál: O seriáloch sa mení na Mediaklik

Akcie 16.11.2021 00:00
sutaz technic final

Súťaž: Odpovedzte na otázku a vyhrajte Lego Technic

Akcie 28.06.2021 10:25
Hrdinovia klímy

Posledná šanca získať komiks Hrdinovia klímy do vašej školy úplne zadarmo

Akcie 22.04.2021 09:46
Bohuš Lenický

Bohuš Lenický: Reportáž sa nedá robiť po telefóne alebo mailom

Portrét FOTO 27.10.2020 06:00
100 rokov vyska

Anketa: Čo znamená Pravda pre Moravcovú, Pauhofovú či Peteraja

Spoločnosť FOTO 16.10.2020 06:00